Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginęła mieszkanka Lublina. Kto widział 77-latkę? AKTUALIZACJA

Na prośbę jednego z członków rodziny publikujemy apel dotyczący zaginięcia 77-letniej mieszkanki Lublina. Kobieta ostatni raz widziana była wczoraj rano w rejonie ul. Biedronki.

Do zaginięcia 77-latki doszło wczoraj po godzinie 10. Jak nam przekazano, kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodzina.

77-latka ma około 160 cm, jest kobietą o szczupłej sylwetce, ma czarne krótkie włosy z szarymi odrostami. Najprawdopodobniej była ubrana w szaro-czarne spodnie materiałowe, takie jak na zdjęciu, czarne kozaki po kostkę, czarną skórzaną torebkę i fioletowy polar. Być może miała też niebieskie beret na głowie.

Ostatni raz widziana była około godziny 10 w rejonie ul. Biedronki w Lublinie. Jeżeli ktokolwiek widział 77-latkę prosimy o pilny kontakt z policją.

AKTUALIZACJA: Kobieta została odnaleziona.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Po aparycji domyślam się, że stoi gdzieś w kolejce i się wykłóca…

  A tak na serio – to wyłączcie proszę komentarze.

  • Pokaż swoją aparycję, ocenimy cię szybko.
   A tak na serio- lepiej nie pisz komentarzy.

   • „ocenimy” – to ile Cię tam jest.
    „Pokaż swoją aparycję” – żebym był nawet największym pasztetem, to nie zmieni faktu, że to nie mnie de..lko szukają.

  • Co za żenujący komentarz…

 2. Weekend, to i kolejka do sklepu dłuższa. Może już jest przy kasie?

 3. jerzy z wieży, Pan – proszę się najpierw zastanowić, co piszecie. Znacie kobietę ze zdjęcia? Dla żartu poproszono o wstawienie ogłoszenia, że w/w osoba zaginęła? Trochę powagi i zastanowienia. Zamiast komentować bez jakiegokolwiek zastanowienia bardziej byście pomogli udostępniając dany link.

 4. Każdy tylko potrafi oceniać kogoś. Nigdy nie ocenia się po wyglądzie. Mam nadzieję że Pani się odnajdzie i wszystko będzie dobrze.