690 680 960

Zaginął 37-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Mężczyzna może poruszać się volvo AKTUALIZACJA

Policjanci poszukują zaginionego 37-letniego mieszkańca Ryk. Mężczyzna w dniu 2 stycznia wyjechał z domu samochodem osobowym marki Volvo koloru srebrnego i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu z bliskim.

Z ustaleń policjantów wynika, że 37-letni mieszkaniec Ryk, 2 stycznia bieżącego roku około godziny 14:00 wyjechał z domu srebrnym samochodem osobowym marki Volvo o numerach rejestracyjnych LRY NM75 i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Nie skontaktował się też z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 171 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie jasno- brązowe, może mieć krótki zarost, oczy brązowe.

W dniu zaginięcia 37-latek ubrany był w kurtkę z kapturem koloru szarego, czarne spodnie dresowe z trzema białymi paskami w biegnącymi od pasa do kolan i buty sportowe. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna ostatni raz widziany był na stacji paliw Lust w Dęblinie w okolicy ulic Szpitalnej i Spacerowej.

Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego, bądź miał w ostatnim czasie kontakt z zaginionym proszone są o kontakt z KPP w Rykach pod nr telefonu 47 81 28 210 lub 112 lub z najbliższą jednostka policji.

AKTUALIZACJA 04.01.2021: Akcja poszukiwawcza została zakończona. We wtorek natrafiono na zwłoki mężczyzny. Więcej TUTAJ.

(fot. Policja Ryki)

13 komentarzy

  1. Wolę zrobić hamulce do swego volvo za
    10 tysięcy niż jeździć jakimś złomem i myśleć ze nie wychamuje wrazie zagrożenia, opony i hamulce to podstawa ,a jak ktos woli oszczędzać na bezpieczeństwie proszę bardzo ale to największa glupota

  2. Z volvo przesiąść się do Passata to trzeba mieć poczucie humoru ,to tak jakby z wózu przesiąść się w taczkę 🤣🤣🤣🤣🤣

  3. Vv pasatty i golfy to rdzewioki co ty porównujesz , zawieszenie w volvo kosztuje dziesiątki tysięcy z złotych a w tych golfach co najwyżej 500- 1000 zł i bezpieczeństwo jak na drewnianym kole w wozie , zenada

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli