Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaczął wyprzedzać, po chwili doszło do zderzenia

W środę rano w miejscowości Płonka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego podczas wyprzedzania. Na szczęście nikt nie ucierpiał, rozbite zostały jedynie pojazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 8 w miejscowości Płonka w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – renaulta i audi. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.

Jak ustalili mundurowi, 38-letni kierowca audi podjął manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki Renault w momencie, kiedy kierująca zmieniała kierunek jazdy i skręcała na teren posesji. Po badaniach przeprowadzonych na oddziale ratunkowym krasnostawskiego szpitala okazało się, że 34-letnia mieszkanka gminy Rudnik nie doznała poważnych obrażeń.

Sprawca kolizji, kierowca audi, został ukarany bardzo wysokim mandatem karnym, zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów.

(fot. Policja Krasnystaw)

19 komentarzy

 1. Swawolnik pospolity

  Sprawca kolizji, kierowca audi, został ukarany bardzo wysokim mandatem karnym, zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów – i to mnie sie, natychmiast podoba sie !!!
  Może zacznie myśleć…

 2. widziałem ptaka cień

  właściciel laguny w niebo wzięty, będzie szkoda całkowita, będzie ac, będzie pasek w tdi.

 3. Teraz żeby nie było recydywy będzie wyprzedzał z drugiej strony .

 4. Odkupię wrak laguny

 5. Wow, to tam w tym rupieciu jeszcze poduchy były. ? Normalnie szok

 6. „kierowca audi, został ukarany bardzo wysokim mandatem karnym” – bardzo wysokim to określenie mocno względne. I dlaczego tej „olbrzymiej” kwoty nie podano?
  1500PLN to dużo jak na zdarzenie polegające na wypadnięciu 2 samochodów z jezdni? Nie wydaje mi się. Za jazdę rowerem po 2 piwach jest więcej.

 7. co do winy to kwestia sporna skoro nie było zakazu ani skrzyżowania

 8. Ktoś pyta o co tu chodzi ,bo sam oglądałem w drogówce jak pan policjant uznał za winną w podobnym przypadku panią skręcająca. W lewo…moim zdaniem chodzi o to że ewidentnie wygląda na to że policjanci inyerpteruja sobie okoliczności takich zdarzeń jak im się podoba i ci im zrobicie ?

 9. Tam jest linia ciągła i lekka górka