690 680 960

Zablokowana krajowa 19. Pojazd ciężarowy częściowo przewrócił się, na drogę wypadł ładunek drewna

Duże utrudnienia w ruchu na trasie Kraśnik – Janów Lubelski. Droga jest całkowicie zablokowana, częściowo przewrócił się pojazd ciężarowy, na jezdnię wypadł z niego ładunek drewna.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 11 na drodze krajowej nr 19 w Janowie Lubelskim, na odcinku Kraśnik – Janów Lubelski.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, z pojazdu ciężarowego wypadł ładunek drewna, sam zaś pojazd częściowo przewrócił się. Droga zablokowana jest całkowicie w obu kierunkach. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać wiele godzin, konieczne będzie uprzątnięcie leżącego na jezdni drewna oraz postawienie pojazdu na koła. Zalecamy wybranie alternatywnej trasy przejazdu z/w kierunku Rzeszowa.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. pojazd ciężarowy przewożący drewno zarejestrowany na 3,5t ?

    • Pojazd ciężarowy przewożący drewno, to pojazd ciężarowy przewożący drewno. Trzeba franiu wiedzieć jak coś takiego wygląda, żeby móc zadawać później głupie pytania. Redakcja niedokładnie opisała zdarzenie, bo z drogi wypadł tzw. „wózek” na którym opiera się koniec ładunku, a ciągnik wraz z przednią częścią ładunku stoi i zajmuje tylko jeden pas jezdni.

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas