Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana droga w kierunku Bychawy po zderzeniu czterech aut. Trzy osoby trafiły do szpitala

Całkowicie zablokowana jest droga w kierunku Bychawy. W Żabiej Woli doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpital.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9 w Żabiej Woli, na trasie Lublin – Bychawa. Zderzył się tam cztery pojazdy osobowe – dwa volkswageny, fiat i volvo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata, jadąc od strony Bychawy podjął manewr skrętu w lewo, jednak wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Lublina volkswagenie. Po zderzeniu obu pojazdów volkswagen zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo, zaś fiat uderzony w bok zderzył się z volkswagenem oczekującym na wjazd na skrzyżowanie.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano trzy osoby. Droga w miejscu wypadku, w kierunku Bychawy, jest całkowicie nieprzejezdna. Strażacy przepuszczają pojazdy wahadłowo, objazdem przez Pszczelą Wolę.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-05-30 10:04:10
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Czy fiat ma naklejkę „Stop piratom drogowym? Co za ironia.

  • Ta – z jednej strony „STOP Piratom Drogowym!” z drugiej znaczek międzynarodowego stowarzyszenia wędkarzy-kapeluszników 😉

 2. To na pewno Żabia Wola? Nie Świebodzin???

 3. Byle zdążyć, byle pierwszy… A samochodziki jak klocki, jeden, drugi, kolejny… Gdyby konsekwencje idiotycznego zachowania spadały jedynie na winnego, to luzik, ale przy okazji może stać się krzywda niewinnym i postronnym uczestnikom ruchu. Pomyśl, gdy jedziesz!

 4. Pan Jezus na 6 zdjęciu na taką jazdę tylko rozłożył ręce…

 5. Codziennie wracając z pracy widuję imbecyli na drogach wyprzedzających na zakazach, na podwójnej ciągłej, pędzących z wielką prędkością, spychających innych na pobocze, wyprzedzających na przejściu i na skrzyżowaniu……Nie dziwi mnie to co widać na zdjęciach. Dobrze że tylko tyle. A może źle bo być może ktoś by dostał nauczke.

 6. Wiklinowy Nocnik

  krol polskiej wsi, passeratti w tdi…

 7. Jakby jeden z drugim nie siedzieli na zderzaku to ucierpiałyby tylko dwa

  • Przeczytaj okoliczności zdarzenia, po czym mędrkuj. Inteligencja na poziomie przedszkola.

  • Aleś mundry. Jakby zostali w domu też nic by się nie stało, z tego co wyczytałem to nie wynika że ktoś na kogoś najechał.

 8. RONDO RONDO W TYM MIEJSCU

 9. Tak swoją drogą – ten Jezus, a konkretnie te krzaczory, które go obrastają, znacznie ograniczają widoczność przy wyjeździe od Pszczelej Woli. Ale jak widać priorytety muszą być zachowane.

  • Katoliczką nie jestem, ale jeśli uważasz, że tam jest mała widoczność to chyba coś z przestrzenią w Twoim samochodzie jest nie tak :p

 10. RYBKA Z TYŁU FIJATA I WSZYSTKO JASNE