690 680 960

Zablokowana droga krajowa nr 82 po czołowym zderzeniu pojazdów w Turce (zdjęcia)

W sobotę rano w Turce doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9 w Turce, na drodze krajowej nr 82 na trasie Lublin – Łęczna. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, audi i peugeota.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, w tym jedna jest w ciężkim stanie.

W rejonie wypadku droga jest zablokowana, cały czas na miejscu pracują służby ratunkowe. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11. Ruch kierowany jest na objazdy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc w kierunku Lublina zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.

Objazd dla jadących od Łęcznej przez Sobianowice. Od strony Lublina na węźle Lublin Tatary policja zawraca pojazdy ciężarowe. Pojazdy osobowe kierowane są drogami lokalnymi.

(fot. nadesłane, lublin112.pl)

29 komentarzy

 1. Nieudolność policji podczas kierowania objazdem – poziom arcy mistrz, krew się gotuje jak jeden siedzi w radiowozie a drugi zamiast kierować ruchem macha lizakiem jak klaun w cyrku. Arcy mistrzowie, gratulacje panowie, szacunek – faktycznie ciężka ta służba.

  • już po godzinie od wypadku, po kilkunastu minutach oczekiwania w bocznej po włączeniu wszystkiego co się dało ,łącznie z latarką w srajtfonie popędzili na rondo . Początkowo nawet kilku obrotnych olało ich „pokazy gimnastyczne” z lizakiem. Ogólnie ŻENADA.

  • bo teraz policja jest szkolona do pilnowania domów pryncypałów, tak ja wojsko do liczenia i szukania łóżek …

 2. Lew nie wygląda dobrze, zwłaszcza w srodku.. kierowca bez poważnych obrażeń ?

 3. Jak zwykle komentarze tych myślących i bezmózgów .Ci drudzy zwykle upatrują przyczyn wypadków w marce auta ,literkach na rejestracji czy innych chorych zależnosciach ,które podpowiada im ich chory umysł

 4. widać linię ciągłą, jeden z kierowców jest po prostu bandytą.

 5. To mówicie że to przez AŁDI ? jednak Franio miał rację że to strasznie wypadkowa marka .A ja glupi myślałem że to tylko statystyka i tej marki jest po prostu dużo na ulicach .Dobrze ze są tacy mądrzy ludzie jak Franio i jemu podobni od rejestracji ,bo czlowiek nadal żył by w niewiedzy i błednym przkonaniu że wypadki powodują nieodpowiedzialni i głupi ludzie

 6. Nie czytając artykułu wiedziałem, że wina AUDI. *** muszą nadrabiać szybkim autem. Gdyby jeszcze potrafili kierować…

 7. Kierowca audi najprawdopodobniej przysnął. Dobrze że nikt nie zginął, chociaż kierowca z peugeota poważnie ranny. A te wasze głupie komentarze typu że na blachach LLE albo że jak chcesz naprawić auto jedz do Łęcznej na rondo są idiotyczne. mario36 a jak ja widziałem jak wyjeżdżali z osiedla nie patrząc wogole na drogę jeszcze przed budowa ronda to nie będę mówił. I to nie na blachach LLE. Widać że jesteś ograniczony.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas