690 680 960

Zablokowana droga krajowa nr 82. Na trasie Łęczna – Włodawa przewrócił się pojazd ciężarowy

Duże utrudnienia w ruchu występują na trasie Łęczna – Włodawa. W miejscowość Wytyczno doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego przewożącego bale drzewa.

W poniedziałek przed godziną 10 na drodze krajowej nr 82 doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego przewożącego bale drzewa. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wytyczno w powiecie włodawskim, na trasie Łęczna – Włodawa.

Na miejscu pracują służby ratunkowe z powiatu włodawskiego, policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia, a także kierują pojazdy na objazdy. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Zalecamy wybieranie alternatywnych tras przejazdu.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. ” bale drzewa” ???? Uczono mnie źe drzewa to takie które rosną , ścięte to drewno , było przewoźone , chodziłem do szkoły w latach 60 więc moźe coś się zmieniło o czym ja nie wiem???

    • Ale można również napisać „bale (w domyśle – ściętego) drzewa”, nie jest to żaden błąd.

  2. To fakt komentujących tutaj upośledzonych wsieśniaczków nie brakuje 🙂

  3. należałoby się dokładnie przyjrzeć i tym kierującym wielkimi pojazdami z drewnem i tym, którzy to drewno ścinają i każą wozić. Napisałem kierującym , bo to nie są kierowcy. Kierowcy myślą a ci nie. Przyczepy tych samochodów sa przeciążane do granic wytrzymałości, leśne ludki tną a właściwie to rżną drzewa nie patrząc czy jest to park narodowy czy sezon lęgowy ptaków ( wiem, że niejaki Szyszko zdewaluował do zera pojęcie sezonu lęgowego, a pseudoleśniczym wystarczy, że maja „kwit” na cięcie drzew). A wracając do kierujących tymi wielkimi ciężarówkami, to po prostu idioci, więc przewrócenie się takiego pojazdu nie jest niczym wyjątkowym ( nikt nie napisał ile takich pojazdów przewraca się zanim wyjedzie z lasu )

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas