690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Życia kobiety nie udało się uratować

W sobotę po południu na drodze krajowej nr 74 doszło do potrącenia pieszej. Występują duże utrudnienia z przejazdem na trasie Zamość – Szczebrzeszyn.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Bodaczów, na trasie Zamość – Szczebrzeszyn. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem osoby pieszej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Hyundai potrącił kobietę przechodzącą poza przejściem dla pieszych. W wyniku odniesionych obrażeń 53-latka zmarła.

Na miejscu pracują policjanci, droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Trwa ustalanie szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wyznaczony został objazd, który prowadzi z miejscowości Zawada drogą powiatową przez Kąty Pierwsze, Niedzieliska i Brody Duże do drogi wojewódzkiej nr 858 w Szczebrzeszynie. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 21:30.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Jak widać ani ograniczenie prędkości do 50 km/h ani fotoradar nie pomoże jak ludzie będą dalej przebiegać przez ulicę przed samochodami. Ludzie w tej miejscowości mają taki nawyk. Nie zaczekają chwilę tylko przebiegają. Było tam już wiele podobnych wypadków.

  • W jakiś absolutnie różnych światach żyjemy.
   W 90 przypadkach na 100 na przejściach dla pieszych to właśnie piesi czekają, a kierujący przejeżdżają.
   Natomiast poza przejściami to w 999 przypadkach na 1000 piesi czekają, a kierujący przejeżdżają.

   Szkoda coś tu więcej pisać, jeżeli w dal oczywistych sprawach jesteś ślepy.

  • Z jednej strony podważasz zasadność ograniczeń prędkości. A zdanie dalej piszesz, że można chwilę poczekać. Zdecyduj się: albo czekamy, albo się spieszymy.
   Oczywiście nie odpowiesz, bo dla ciebie jedna grupa może się spieszyć, a inna musi czekać, bo założyłeś sobie, że im się nie spieszy.

 2. ukraina to co się dziwić

 3. Taka tragedia i takie głupie komentarze ludzi którzy nie mają pojęcia jak było naprawdę.

 4. To tak jakby dać pierwszeństwo samochodowi przed pociągiem.

Kursy walut

 • USD 4.2156zł 0.39%
 • GBP 5.2074zł 0.27%
 • EUR 4.5242zł 0.47%
 • CHF 4.6634zł 0.58%

Polub nas