690 680 960

Za szybko na zakręcie. Samochód dostawczy zderzył się z osobowym (zdjęcia)

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków miało być przyczyną dzisiejszego wypadku w jednej miejscowości koło Lublina. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 12 w miejscowości Osmolice Pierwsze w gminie Strzyżewice. Na lokalnej drodze z Osmolic do Prawiednik zderzyły się dwa samochody: osobowy z dostawczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym mercedesem mężczyzna jechał od strony Prawiednik. Na łuku drogi, w wyniku niedostosowania prędkości, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Wytrącony z toru jazdy peugeot wypadł z drogi i zjechał ze skarpy.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę peugeota przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez dwie godziny droga tym miejscu była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  A widzisz ćwoku? Nie czytałeś 112, nie zastosowałeś się do światłych porach zgromadzonych tu ekspertów od bezpiecznej jazdy w każdych warunkach i masz!
  I dobrze ci tak!

 2. Kurier, nie pierwszy i nie ostatni

 3. Tak na drogach zachowują się szoferaki z dostawczaków.Ścinają zakręty,wyprzedzają na trzeciego,sporadycznie używają kierunkowskazów.Bardzo często jeżdża z nadmiernym obciążeniem…..Należy przeprowadzić kilka akcji sprawdzających dostawczaki.Często szoferaki jeżdżą „przymuleni”.Czy to efekt porannego wstawania do pracy?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas