Za głośno puszczał muzykę w samochodzie, więc ochlapał mu auto lakierem do paznokci

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który oblał zaparkowane auto lakierem do paznokci. Sprawca uszkodzenia pojazdu tłumaczył swój czyn złością na kierowcę.

W miniony wtorek policjanci z Chełma otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu powłoki lakierniczej na pojeździe marki Volvo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Lubelskiej. Pokrzywdzony oszacował straty na 3 tys. złotych.

Kryminalni następnego dnia zatrzymali w tej sprawie 26-letniego mieszkańca Chełma. Jak się okazało mężczyzna ochlapał pojazd lakierem do paznokci. 26-latek tłumaczył policjantom, że zdenerwował się, gdyż w samochodzie, który parkował przy ulicy miała wcześniej grać głośno muzyka. Do uszkodzenia doszło pod nieobecność kierowcy.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie też odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa, gdyż był wcześniej karany za podobne czyny.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

25 komentarzy

  1. WIdocznie zasłużyl

  2. Widzicie dyskotekowe pany ze wsi bez wychowania nie każdemu podoba się wasza muza. Jedzie Grześ przez wieś umcy, umcy bo innych ludzi ma gdzieś.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew