690 680 960

Z tej choinki można „poczęstować się” odblaskiem (zdjęcia)

W sobotę w Łęcznej została zorganizowana akcja „Widoczni na drodze”. Przed wejściem do Starostwa Powiatowego stanęła choinka ubrana w odblaski. W akcję włączyli się również łęczyńscy policjanci.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu łęczyńskiego w minioną sobotę została zorganizowana akcja pod nazwą „Widoczni na drodze”. Do przedsięwzięcia zainicjowanego przez Stowarzyszenie „Schody Życia” również włączyli się policjanci z łęczyńskiej drogówki.

Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Łęcznej została ustawiona choinka ubrana w nietypowe ozdoby świąteczne – odblaski dla pieszych. Członkowie akcji zachęcali, aby mieszkańcy powiatu łęczyńskiego „poczęstowali” się odblaskiem i w zamian powiesili ozdobę choinkową.

Funkcjonariusze w trakcie wydarzenia promowali ideę noszenia elementów odblaskowych oraz uświadamiali uczestnikom spotkania jaką istotną rolę dla poprawy bezpieczeństwa ma ich noszenie. Co ważne, wskazywali jak prawidłowo umieścić odblaski tak, aby były widoczne w polu działania świateł samochodowych i były zauważalne przez kierowców nienadjeżdżających z obu kierunków.

(fot. Policja Łęczna)

7 komentarzy

 1. jak zwykle znajdą się ludzie ala chytra baba z radomia .. i zamiast wziąć jeden odblask capnie pół choiny … jak za darmo coś jest to ludzie małpiego rozumu dostają;)

  • Toteż przez to tam pan policjant pilnuje, bo inaczej szybko by zniknęła cała choinka ze stojakiem!

 2. Łapowki mozna tam dedykować ?

 3. A będą „częstować” gazem i pałką? Bo to już powoli standard…

 4. Krzysztof,, Ochota,,

  Artyzm… 🤣,, okolicznościowy,, a, co będzie na Walentynki???

 5. Jeden da odblask za 1zł, drugi mandat za zbyt bliską odległość w kolejce na 500zł. I pałką w promocji

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas