Z siekierą rzucił się na policjanta. Dramatyczna interwencja przy ul. Mełgiewskiej
14:52 10-07-2026 | Autor: redakcja
fot. nadesłane Czytelnik Patryk
14:52 10-07-2026 | Autor: redakcja
dostałby kulke tez byłoby prawidłowo
Kiepsko, nie popisaliście byliście grubo po fakcie i zostało wam robienie zdjęć samochodów, nie to co czytelnik Patryk (na szczęście miał chwilę przerwy w pracy)
Strasznie kiepsko, nie wiemy, czy się z tym pozbieramy.
Patryk akurat miał dyżur w szpitalu🤣
W tym bloku mieszkają same patusy i psiarze. Całymi godzinami dyżurują w pobliskiej stokrotce a słownictwo jakim się posługują powala z nóg . Blok tuż obok parkingu zarządu Stokrotki . Wiadomo TATARY a to już mówi wszystko kto tam mieszka .
to nie macie na stanie gazu lzawiacego jak to w protestantòw waliliscie wiadrami a w tarczę dostałeś bo pewnie specjalnie się podłożyłeś
To był grzebień z jednym zębem
Dzięki Bogu że kaszaniak podpisał pożyczkę z safe,na jaki procent ,sprawdzi się później. Można było zakupić milicji tarcze i hełmy,bo bez tego to chłop już by się nie pozbierał
Będzie ciekawie jak się okaże że to nasz rodak wolak z krwi i kości. Będzie to zabawne w kontekście Wołynia gdzie się dopominają wolaki o pomniki a tu proszę między sobą się chcą ciąć siekierami. Nic dziwnego że tego kraju nie było 123 lata na mapie.
Ta, ciebie nie było jeszcze dłużej i co z tego? Wtedy świat był lepszy bez twoich farmazonów.