690 680 960

Z siekierą ruszył na brata i jego żonę. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Policjanci z Łęcznej zatrzymali 54-latka, który trzymając w ręku siekierę groził pozbawieniem życia bratu i jego żonie. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Łęczyńscy policjanci otrzymali wezwanie na interwencję domową. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna awanturował się trzymając w ręku siekierę.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 54–letni mężczyzna wszczął awanturę, podczas której trzymając w ręku siekierę groził zabójstwem swojemu bratu oraz jego żonie. Policjanci zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnej celi.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Został doprowadzony do sądu gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

 1. Brajanek (ten od Dżesicy)

  Co mi tam, że z siekierą ruszył na brata i jego żonę (argument trzeba mieć), najważniejsze, że siekiera ciekawego kształtu

 2. Zapytanie do redakcji :
  Prezentowana na zdjęciu siekiera to TA siekiera czy tylko POGLĄDOWA ?
  Należy się jakaś staranność w prezentowaniu artykułu , gimbaza coraz bardziej wszech ogarniająca gimbaza . o zgrozo .
  Szacunek do czytających na poziomie Żuław (depresja).

  • Właśnie to pokazałeś.

   (fot. pixabay.com)

  • Człowieku potrafisz czytać kilka zdań ze zrozumieniem? Pokazałeś właśnie jak rozumiesz pisane słowo hahaha nie błaźnij się tylko przeproś i napisz, że nie potrafiłeś zrozumieć podpisu zdjęcia fot. pixabay.com, co za komentatorski wyrzyg

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas