Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wywoływał sporo kontrowersji, jednak miał grono swoich fanów. Youtuber z naszego regionu zginął w pożarze

Tragicznie zginął popularny kilka lat temu, lecz dość kontrowersyjny youtuber z naszego regionu. W ubiegłym roku zapowiadał powrót do tworzenia treści.

Jego filmy miały średnio po kilkaset tysięcy wyświetleń, najpopularniejszy przekroczył milion. Pan Poziomka, czyli kontrowersyjny youtuber z naszego regionu stracił życie w pożarze domu. Zdarzenie miało miejsce w środę po południu w miejscowości Rudno w powiecie lubartowskim.

Ogień został zauważony przez sąsiadów o godzinie 13:00. Palił się jednorodzinny budynek mieszkalny. Na miejscu interweniowało 6 zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W trakcie akcji gaśniczej strażacy w jednym z pomieszczeń odnaleźli zwłoki 58-latka. Wstępną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Pod pseudonimem Pan Poziomka ukrywał się Krzysztof Bogusz. Mężczyzna zdobył popularność na You Tubie publikując filmy, na których degustuje denaturat oraz tanie wina. Prezentował też jak mieszka, czy też co robi na co dzień. Zdradzał przepisy na wino z mirabelek czy fioletową galaretkę z denaturatu.

Ostatni film opublikował trzy lata temu, w lipcu 2020 roku, później zniknął z sieci. Jednak w ubiegłym roku w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, w którym zapowiedział swój powrót na You Tuba, co jednak nie nastąpiło. Mężczyzna mieszkał samotnie.

33 komentarze

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Spirytus 95 procentowy z Biedronki można wypić ale nie denaturat

  2. Bo takiemu pijakowi, jakie życie taki zgon, zgon, zgon…

  3. Taki znany że pierwszy raz o nim słyszę.

Dodaj komentarz

Z kraju