Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszła z mieszkania z psem i zaginęła. Gdzie jest mieszkanka Lublina? AKTUALIZACJA

Od kilku godzin trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina. Kobieta w piątek po południu wyszła z mieszkania z psem i do tej pory nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina, która w piątek po południu około godziny 17 wyszła z mieszkania na Kalinowszczyźnie.

Zaginiona ostatni raz widziana była w rejonie ul. Daszyńskiego, ul. Niepodległości oraz ul. Bazylianówka i do tej pory nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ubrana była w czarno-beżową sukienkę. Pod opieką kobiety znajdował się pies. Poszukiwana może mieć problemy z pamięcią.

Każdy, kto widział kobietę proszony jest o kontakt z numerem alarmowym lub z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA 23:45

Zaginiona kobieta została odnaleziona i trafiła pod opiekę rodziny. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w poszukiwania.

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. Ja jutro wychodzę, planuje wrócić za tydzień, więc do usłyszenia

  2. W tym temacie niema miejsca na durne zarty….super ze sie pani nic niestalo….

    • Babcia emerytka

      Tym razem sie nic nie stało, ale warto zapamiętać, że żyjemy w czasach kiedy wychodzenie z domu z psem staje się niebezpieczną przygodą, bez mała wyzwaniem… 😆

      • to jak jesteś niepełnosprawną osobą to nie wychodź z psem bo ..pies” potem będzie cb szukał. Ciekawe kto poniesie koszty poszukiwania ? dlaczego to my podatnicy za to płacimy, dlaczego nikt nie rozlicza osób odpowiedzialnych – z prawo wojujących opiekę nad nimi?