Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszła na spacer i zaginęła. Odnaleziono ją na skraju lasu

Wczoraj na terenie powiatu bialskiego trwały poszukiwania zaginionej 83-latki. Kobieta wyszła na spacer, ale nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginionej seniorki poszukiwali strażacy oraz policjanci.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wisznic w powiecie bialskim otrzymali informację o zaginięciu 83-letniej mieszkanki gminy Łomazy. Zgłaszający przekazał, że seniorka kilka godzin wcześniej wyszła na spacer do znajdującego się nieopodal lasu. Jednak do wieczora nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Początkowo bliscy szukali 83-latki na własną rękę, jednak gdy nie przyniosło to rezultatu rodzina zaalarmowała służby. Funkcjonariusze wisznickiego komisariatu natychmiast przystąpili do poszukiwań. Ponieważ istniała realna obawa o zdrowie i życie seniorki liczyła się każda minuta. W działaniach policjantów wspierali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomazach oraz Koszołach.

Po godzinie 21.00 policjanci odnaleźli zaginioną 83-latkę. Kobieta siedziała pod drzewem, na skraju lasu. Była wyczerpana i przemoczona. Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego, który zabrała wyziębioną seniorkę pod opiekę specjalistów.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112