Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wystartowała Icemania. Zobacz ceny za korzystanie z lodowiska (cennik, harmonogram)

Dzisiaj rusza nowy sezon na lodowisku Icemania w nowej Hali Lodowej, która powstała przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W sobotę i niedzielę można się ślizgać od godz. 10.00.

Do nowej Hali Lodowej, gdzie od tego sezonu mieści się lodowisko Icemania, wejdziecie od strony ul. Lubelskiego Lipca `80. Parking dla samochodów znajduje się obok Hali Sportowo-Widowiskowej im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich.

Ceny wejściówek wahają się od 6 zł dla grup zorganizowanych. Godzinne ślizganie kosztuje 9 zł, zaś wypożyczenie łyżew na godzinę to koszt 6 zł.

W weekendy i święta godzina jazdy na łyżwach będzie kosztować 10 zł.

Wystartowała Icemania. Zobacz ceny za korzystanie z lodowiska (cennik, harmonogram)
Wystartowała Icemania. Zobacz ceny za korzystanie z lodowiska (cennik, harmonogram)

2014-11-15 10:06:12
(grafika MOSiR)

Autor: redakcja

14 komentarzy

 1. Jeśliby tam poszła dajmy na to 4 osobowa rodzina i chciała się poślizgać ze dwie godziny to ładnie wyślizgaliby sobie budżet domowy z michy na parę dni.

  • Raczej nie to, że Nienawidzi Cie za to, że tyle zarabiasz, tylko jak postrzegane innych ludzi.. Wstydzilbys się!

   • Zgodzisz się koleżanko, że „…bogaty ten kto bogatszy niż ja…” to nasza mentalność narodowa.
    Jak masz lepszy samochód niż ja to na pewno ukradłaś, a jak do tego stać cię na większe mieszkanie od mego czy dom pod miestem to już na pewno jesteś oszust i złodziej.

    A druga specjalność to narzekanie na wszystko i wszystkich w koło.
    Każdemu w jego mniemaniu wszystko się należy, ale sam od siebie to nie wymaga za wiele.

  • Sarkastyczna kobitka

   Według tego opisu, to szału nie ma z tym Twoim wolnym czasem na hobby i dla rodziny. Pracujesz 6 dni w tygodniu, do godz. 17-18. Przypuszczam, że dojazd do pracy zabiera przynajmniej pół godziny, więc w domu jesteś około godziny 18:30-19. Rozumiem, że nie masz żadnych obowiązków domowych, nie musisz robić zakupów, sprzątać ani gotować. W sumie skoro zarabiasz takie super pieniądze, to na pewno stać Cię na kogoś kto to zrobi za Ciebie. Jeden dzień wolny w tygodniu. Według mojej opinii masz niewiele czasu dla rodziny, a tym bardziej na hobby 🙂 Oczywiście byłeś dzisiaj na otwarciu z rodziną. Ach, nie! Ale ze mnie gapa! Przecież do 17-18 siedziałeś w robocie 😀
   P.S. Popracuj nad interpunkcją, bo aż żal patrzeć.

  • Coś chłopie kombinujesz !! Młody już nie jesteś – więc musisz wziąć te 26 dni urlopu ustawowo – jeśli nie to coś z pracodawcą kombinujecie ! Urlopu zrzec sie nie można …

 2. Mozna wejsc na karcie Benefit?

 3. prawie dobrze poinformowany

  Znam takich co i bez Icemanii ślizgają się przez życie na czyichś plecach.

 4. psikut bez as: dlatego w tym kraju nie ma sensu zakładać rodziny bo bedziesz dziadował i rząd się doigra dużym niżem demograficznym…

  • Spoko panie Wiklinowy…
   Nasz niż demograficzny spowodowany jest przez dość zróżnicowane niewieścienie męskiej części polskiego społeczeństwa (patrz: transwestytyzm, gejostwo (dawniej pedalstwo) obojga płci, krótkie spodenki i okolczykowanie wszystkiego w co się da wetknąć kawałek metalu z fiutami włącznie powoduje zanik mniej niepokalanych poczęć.
   Co prawda znamy skośnookich specjalistów od rozmnażania homo sapiens, ale zanim przenajświętszy Parlament pozwoli na swobodne osiedlanie się Chińczyków w Polsce, to my musimy sie pogodzić, że małe Polaczki będą ciut żółtawe i ze skośnymi oczkami.
   Szkoda też, że będzie mniej blondynek, a może to i dobrze…

 5. Nawet na Dupach nie tylko plecach

 6. a co oznacza „bilet rodzinny”? – czy może być rodzina 2 osobowa czy tylko +5