Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wysiadł zmienić koło, zginął na miejscu. Zablokowana droga S17 w kierunku Lublina, trwają oględziny

Po porannym wypadku na drodze S17 obecnie zablokowana jest trasa w kierunku Lublina. Na miejscu zdarzenia trwają oględziny. Policjanci przekazali więcej szczegółów dotyczących tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 7 w miejscowości Mierżączka w gminie Górzno pod Garwolinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie S17, na pasie w kierunku Lublina. Wynikało z niego, że pojazd ciężarowy potrącił kierowcę ciężarówki, który zatrzymał się, aby zmienić uszkodzone koło.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciągnika siodłowego marki DAF, obywatel Uzbekistanu potrącił innego kierującego ciągnikiem siodłowym tej samej marki, który wysiadł z pojazdu w związku z uszkodzoną w nim oponą. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć nam miejscu. Mundurowi ustalają dane i narodowość ofiary.

Obecnie na miejscu wypadku trwają policyjne oględziny. Droga w kierunku Lublina może być nadal zablokowana. Pojazdy skierowano na objazd, na drogę serwisową. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. co obchodzi lubelskie Garwolin?

  2. Jak widać wymiana uszkodzonego koła to niebezpieczna czynność, bo jak ci z lewarka samochód na łeb nie spadnie, to cię jakaś łajza rozjedzie

    • O ile z prawą stroną pojazdu nie ma aż takich problemów, to lewa strona jest najgorsza. Dzwonienie na 112 aby policja pomogła i zabezpieczała tyły też różnie z tym bywa. Historia zna takie przypadki gdzie policja zabezpieczała takie pojazdy i nie kończyło się to dobrze.

  3. kuwa co za ślepy jełop

  4. Oględziny, blokada całej drogi… Co tu ustalać? Nieuwaga wysiadającego, przy okazji podejrzewam, że złamał kilka przepisów… Kilka fotek wystarcza, opis można zrobić w radiowozie… Zablokować jeden pas a resztę udrożnić. Po co masie podróżujących utrudniać życie? Bo można…

  5. Po to blokowana jest trasa by jakiś kolejny jełop nie nejechal na technika czy prokuratora.