Wyprzedził na skrzyżowaniu, był poszukiwany

Bialscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, który wyprzedził pojazd na skrzyżowaniu. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany.

We wtorek bialscy policjanci na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Wysokie, zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca popełnił wykroczenie. Mężczyzna wyprzedzał na skrzyżowaniu. Całe zdarzenie zarejestrowało oko policyjnej kamery.

Jak się okazało po zatrzymaniu auta, 37-latek z gminy Piszczac nie posiadał uprawnień do kierowania. Co więcej mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności.

37-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe osiem miesięcy. Przed sądem będzie tłumaczył się również za swoje zachowanie.

2018-06-20 11:05:03
(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. brawo!!!

 2. W sytuacji, gdzie może jedno wykroczenie na tysiąc zostanie zarejestrowane i zakończone mandatem – statystycznie trzeba notorycznie przez kilka miesięcy jeździć i łamać wszystkie możliwe przepisy, żeby dostać mandat.
  Ile pojazdów przypada na 1 radiowóz patrolujący ruch w danym momencie? 100.000 czy więcej?

 3. Czasami inni kierowcy nie potrzebnie zjezdzaja przepuszczając na sile. A to przed wzniesieniem, a to na skrzyżowaniu ,a to na zakrecie. Gdy tafia się tacy uprzejmi kierowcy z obu kierunkow a za nimi wykorzystujacy „uprzejmosc” nieszczescie gotowe.

 4. Jak ktoś PJ za cielaka albo jajka załatwiał to skorzysta z takiej uprzejmości, jedna z pierwszych rzeczy którą mnie uczyli kiedyś to był bezwarunkowy zakaz wyprzedzania pod stok, na mostach i przed skrzyżowaniami chyba że wybieram się do puchy albo na cmentarz .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika