690 680 960

Wyprzedzanie zakończone zderzeniem. Jeden z volkswagenów przewrócił się na bok

Manewr wyprzedzania zakończył się zderzeniem z jadącym z naprzeciwka autem. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 17 w miejscowości Żabia Wola. Na drodze powiatowej Lublin – Bychawa zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena polo podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim auta. Poruszający się z naprzeciwka kierowca dostawczego volkswagena, widząc jadące wprost na niego auto, zjechał na pobocze chcąc uniknąć zderzenia.

Manewr jednak się nie powiódł i doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego dostawcze auto przewróciło się na bok. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

60

62

(fot. Pomoc Drogowa Grzekla)
2017-12-20 20:24:04

6 komentarzy

  1. Kolejny wypad w tym samym miejscu. Żyła wodna? Może warto tam ograniczyć prędkość i nasmarować podwójną ciągłą? Póki tylko 2 osoby zginęły? Panie Janik, użyj Pan wpływów!

  2. polecam zobaczyć drogę od pszczelej woli do żabiej . Tor wyścigowy

  3. wyjeżdżając z Zemborzyckiej to Żabia Wola jest pierwszym dogodnym odcinkiem do wyprzedzania, stąd te wypadki. Pomijam tutaj drogę przez Dąbrowę, bo tam zawsze jadą jakieś Matysiaki 50km/h

  4. hmmm jechałem dzisiaj o 6.30 tą trasą od Lublina. Przez 10 km tej drogi zginął bym trzy razy w wypadku drogowym poprzez zderzenie czołowe. Jakaś paranoja.

  5. Mieszkam na odcinku tej drogi i widzę co się dzieje. Bilans ? Od 2005 roku z wiadomych mi źródeł zginęło tutaj co najmniej 5 osób w wypadkach – potrącenie, czołówka, uderzenie w drzewo. Rannych oraz kolizji nawet nie jestem w stanie wymienić. To miejsce powinno być czarnym punktem na drogach a zainteresowanie policji było do tej pory nie wielkie. Od niedawna postawiono znak terenu zbudowanego nieco wydłużajac odcinek na którym auta zwalniają. Częściej też ostatnio widuje się tu kontrolę drogowe ale każdy rok pokazuje że to ciągle za mało. .. Ludzie nie traccie głowy kiedy widzicie prosty odcinek drogi! Noga z gazu a wszyscy będziemy bezpieczniejsi.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…