690 680 960

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu zakończone zderzeniem. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W czwartek rano w miejscowości Trzciniec doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 8 w Trzcińcu w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego marki BMW z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący BMW 50-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego próbował na skrzyżowaniu wyprzedzić jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy. Podczas manewru nie zauważył jednak, że kierujący wyprzedzanym pojazdem wykonywał skręt w lewo. Mężczyzna nie zdążył już wyhamować i uderzył w ciągnik.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 78-latek kierujący ciągnikiem. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci w prowadzonym postępowaniu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu zakończone zderzeniem. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

8 komentarzy

 1. sebix w BMW-io

  i BEEMIARZ 1,5 koła w plecy? czy więcej?

 2. Opis zdarzenia powala z nóg. Gdyby ciągnik jechał prosto na skrzyżowaniu, to kiero najsłynniejszych aut mógł wyprzedzać, litości.

  • Skrzyżowanie równorzędne typu T. Czyli pierwszeństwo ma ten kto szybciej dojeżdża do skrzyżowania.

   • Nie wiem co tym razem bredzisz, nie czytam twoich wywodów od dawna, a na widok twojego Nick’a a zwłaszcza pod moją opinią mam odruch wymiotny.

 3. 2 zabytkowe pojazdy rolnicze spotkały się na skrzyżowaniu. Jeden trafi od razu na złom. A ten drugi, o większej wartości, jeszcze trochę posłuży w pracach polowych.

 4. Bo każdy kierowca posiadający i używający mózgu ,wie że na skrzyżowaniach się nie wyprzedza …

 5. Ewidentną wina mieszczucha. Na wsi traktor ma pierwszeństwo. A że ślęzoł zawsze

 6. Jednego wiejskiego bolida mniej ,prowincja do busów .

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas