Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, doszło do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała i wymagały hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 13 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Rzeczyca w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Mundurowi ustalili wstępnie, ze 18-latek kierujący pojazdem marki Renault podczas próby wyprzedzania na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Po zderzeniu oba pojazdy wypadły z drogi.

W chwili zdarzenia 24-letni kierowca volkswagena wykonywał manewr skrętu w lewo. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, doszło do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, doszło do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

17 komentarzy

 1. wyprzedzający popełnił wykroczenie i za to zostanie ukarany , tak samo jak sprawca kolizji kierowca skręcający w miejscu do tego wyznaczonym ponieważ nie upewnił się czy jest wyprzedzany i zajechał drogę pojazdowi który jechał nieprawidłowo i za to też zostanie ukarany mandatem za spowodowanie kolizji i tyle w temacie

  • Głupi jesteś. Skręcający się upewnił i w momencie rozpoczęcia manewru skrętu w lewo jadący za nim nie wyprzedzał. Do zdarzenia doszło w chwili, gdy manewr skrętu już był wykonywany. Tyle w temacie ciołku. Nie wiesz, nie pisz bzdur.

  • skręcający, za co? miał prawo skręcać bo w tym miejscu nie wolno wyprzedzać. nie widzisz ciągłych linii?
   po co ten popis niby wiedzy

 2. Jak widać podwójna ciągła nie wszystkich obowiązuje, tak samo jak nie wszyscy powinni mieć prawko.

 3. Niestety mamy popaprane prawo i jego interpretacje.
  DośćPOPIsu ma niestety rację.Upewnijcie się u policjantów ale tych co znają temat.Żeby wnerwić dodam,że sprawcą często zostaje skręcający a wyprzedzając dostaje mk za swój manewr.Teraz możecie krzyczeć.Znam takie przypadki.Pilnujmy się na drodze.

Z kraju