Wypatrzył poszukiwanego na monitoringu. 17-latek został zatrzymany
15:12 14-01-2025 | Autor: redakcja

W nocy z 12 na 13 stycznia br. Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Lublinie, otrzymała zgłoszenie od dyżurnego Komisariatu III Policji w Lublinie o prowadzonych działaniach poszukiwawczych mieszkańca Lublina. Ponadto policjant podał jego rysopis oraz inne cechy charakterystyczne.
Komendant zmiany SOK pełniący służbę na stanowisku operatora monitoringu, w trakcie prowadzonej obserwacji terenu kolejowego, zauważył młodego mężczyznę przypominającego osobę poszukiwaną. Natychmiast na miejsce skierował funkcjonariuszy SOK.
Dzięki dobrej współpracy operatora z patrolami Straży Ochrony Kolei, poszukiwany został błyskawicznie ujęty przez funkcjonariuszy SOK i chwilę później przekazany Policji . Dalsze czynności prowadzi Wydział Wywiadowczy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Zgniło to jabłuszko zanim zdążyło dojrzeć
Młodego brudasa złapali.
Wielki Brat patrzy i interweniuje. Niedługo będzie Wam strony internetowe blokował – wszystko dla Waszego dobra, rzecz jasna. 😆
Tak, SOKista będzie strony blokował… 🤦♂️
Napisał jasno Wielki Brat, a ty o jakimś sokiście 😉
I szkoda że tacy na monitoringu olewają próby pobicia i groźby
Ofiara losu.
Szkoda, że Pan od monitoringu nie dostrzega swoich kolegów z firmy, którzy przekraczają tory w niedozwolonych miejscach.