690 680 960

Wypadł jaguarem z drogi i dachował. 25-latek był pijany (zdjęcia)

Znane są szczegóły piątkowego zdarzenia drogowego w Pałecznicy. Kierujący jaguarem stracił panowanie nad autem, które następnie wypadło z drogi i dachowało. Jak się okazało, 25-latek był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Jaguar w Pałecznicy w powiecie lubartowskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Lubartowscy policjanci wstępnie ustalili, że 25-letni mieszkaniec gminy Ostrów Lubelski kierując jaguarem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Mężczyzna podróżował w samochodzie z pasażerką. Na szczęście oboje nie ucierpieli w zdarzeniu.

Samochód został odholowany na policyjny parking. Jak wykazało badanie stanu trzeźwości, 25-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, z kolei kobieta miała ponad promil. Co więcej, w trakcie działań policji na miejscu, mężczyzna znieważył policjantów.

25-latek jak i jego znajoma zostali zatrzymani do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia funkcjonariusza publicznego podczas wykonywania czynności służbowych. 25-latkowi grozi do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. OSP KSRG Pałecznica, PSP Lubartów, Policja Lubartów)

16 komentarzy

  1. Gmina miejsko-wiejska Ostrów Lubelski. Poparcie dla PiS w ostatnich wyborach: 66%. Tak się bawi pisowski motłoch, co „wstał z kolan” i przepisom kłaniać się nie będzie. Nawet jeśli go skażą na jakąś śmieszną karę, niech pisze do Dudy o ułaskawienie. Jak prezydent zobaczy, jakie poparcie miała jego partia, to załatwione od ręki.

  2. oj będzie drogo to kosztowało… :-/

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie