Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek z udziałem trzech pojazdów. Cztery osoby poszkodowane, w tym dwoje dzieci

W piątek rano na jednej z ulic Łukowa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Do szpitala zostały przetransportowane cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 8 na ul. Świderskiej w Łukowie. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że 34-latka kierująca samochodem marki Hyundai zatrzymała się z zamiarem skrętu w lewo na teren pobliskiego parkingu. Za nią zatrzymała się 33-latka kierująca samochodem marki Audi. W tym czasie na tył samochodu marki Audi najechał pojazd tej samej marki, którym kierowała 18-letnia łukowianka. Uderzone audi przemieściło się i uderzyło w tył hyundaia.

W wyniku zderzenia ucierpiały cztery osoby. Do szpitala trafiła 34-latka kierująca hyundaiem, jej 3-letnia córeczka, a także 57-latka i 7-letnia pasażerka jednego z samochodów marki Audi. Osoby kierująca pojazdami były trzeźwe. Obrażenia ciała jakich doznały kobiety i dwie dziewczynki nie zagrażają ich życiu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Łuków)

5 komentarzy

  1. 18 lat . A tak pięknie i uważnie jeździła na kursie i egzaminie , aż się nie chce wierzyć że spowodowała wypadek .

  2. pijany to chociaż wytrzeźwieje a głupota nie wyparuje

  3. Trzy kierujące nic dodać nic ująć

  4. „Policjanci ustalili wstępnie, że 34-latka kierująca samochodem marki Hyundai zatrzymała się z zamiarem skrętu w lewo na teren pobliskiego parkingu. Za nią zatrzymała się 33-latka kierująca samochodem marki Audi. W tym czasie na tył samochodu marki Audi najechał pojazd tej samej marki, którym kierowała 18-letnia łukowianka. Uderzone w tył auto przemieściło się i uderzyło w tył pierwszego audi. ”
    Z tego tekstu wychodzi że był Hyundai i 3 x Audi 🙂

Wiadomości z info112