Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek z udziałem łosia. Droga krajowa nr 2 częściowo zablokowana

W czwartek wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych i łosia. Jedna osoba została ranna, zwierzę nie przeżyło.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 19 na drodze krajowej nr 2 w Wólce Dobryńskiej w powiecie bialskim, na trasie Biała Podlaska – Terespol. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów osobowych oraz łosia.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku poszkodowana została jedna osoba, zwierzę zaś nie przeżyło.

Obecnie w rejonie wypadku zablokowany jest pas ruchu w kierunku Białej Podlaskiej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 21.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. No losi na drogach nie brakuje jak tu komentujących ” nie wyłączając nas „

  2. zwroćcie panstwo uwage ,ze za komuny nie bylo zdarzen z losiami -dlaczego- poniewarz komuna byla pragmatyczna – nie namnazala łosi i innych wilkow czy dzikow! teraz nikt nad tym nie panuje z wyjatkiem zielonych ktorzy sa za namnazaniem wszystkiego ale to takie lewitujace towarzystwo

Z kraju