Wypadek w sadzie, dwie osoby trafiły do szpitala

W minioną sobotę w jednym z sadów na terenie gminy Józefów nad Wisłą doszło do groźnego wypadku. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę około godziny 15:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący ciągnikiem, mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą pracując w sadzie, najechał na leżącą gałąź.

Niespodziewany balans maszyny sprawił, że ciągnięta przez nią platforma rolnicza przewróciła się powodując upadek pracujących na niej dwóch mężczyzn.

50-latek z gminy Józefów nad Wisłą oraz jego 51-letni towarzysz zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście mężczyźni nie doznali poważnych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Zarówno kierujący ciągnikiem rolniczym jak obydwaj pokrzywdzeni byli trzeźwi.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Wniosek z tego taki, że zanim zaczniesz zbierać jabłka łażąc po przyczepie, uprzątnij se sad z poniewierających się gałęzi bo se, albo komuś kuku zrobisz.

  2. Ależ to musiała być gałąź.

    • Myślę, że to nie była gałąź, tylko jabłko spadające z drzewa wywołało miejscowe trzęsienie ziemi

      • jedno durne a drugie jeszcze durniejsze… uswiadomie was… w sadzie jezdzi sie traktorami sadowniczymi w wiekszosci malutki dalej wlaczcie IQ i chyba nie trzeba bedzie tlumaczyc

  3. Jedna gałąź a dwie gałęzie a nie gałązie i wytłumacz to uchodźcy.

  4. Sadownicze wywroty, wąskie i niestabilne. Nie ma to jak trzydziestka, ale przecież trzeba szersze międzyrzędzia i zysk spada. Mam nadzieję, że w gospodarstwie zostanie przeprowadzona szczegółowa i drobiazgowa kontrola w wielu kierunkach, zawsze się coś znajdzie, choćby butelki po ukraińskich opryskach.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie