690 680 960

Wypadek w sadzie, dwie osoby trafiły do szpitala

W minioną sobotę w jednym z sadów na terenie gminy Józefów nad Wisłą doszło do groźnego wypadku. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę około godziny 15:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący ciągnikiem, mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą pracując w sadzie, najechał na leżącą gałąź.

Niespodziewany balans maszyny sprawił, że ciągnięta przez nią platforma rolnicza przewróciła się powodując upadek pracujących na niej dwóch mężczyzn.

50-latek z gminy Józefów nad Wisłą oraz jego 51-letni towarzysz zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście mężczyźni nie doznali poważnych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Zarówno kierujący ciągnikiem rolniczym jak obydwaj pokrzywdzeni byli trzeźwi.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

 1. Wniosek z tego taki, że zanim zaczniesz zbierać jabłka łażąc po przyczepie, uprzątnij se sad z poniewierających się gałęzi bo se, albo komuś kuku zrobisz.

 2. Ależ to musiała być gałąź.

  • Myślę, że to nie była gałąź, tylko jabłko spadające z drzewa wywołało miejscowe trzęsienie ziemi

   • jedno durne a drugie jeszcze durniejsze… uswiadomie was… w sadzie jezdzi sie traktorami sadowniczymi w wiekszosci malutki dalej wlaczcie IQ i chyba nie trzeba bedzie tlumaczyc

 3. Jedna gałąź a dwie gałęzie a nie gałązie i wytłumacz to uchodźcy.

 4. Sadownicze wywroty, wąskie i niestabilne. Nie ma to jak trzydziestka, ale przecież trzeba szersze międzyrzędzia i zysk spada. Mam nadzieję, że w gospodarstwie zostanie przeprowadzona szczegółowa i drobiazgowa kontrola w wielu kierunkach, zawsze się coś znajdzie, choćby butelki po ukraińskich opryskach.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas