Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Droga całkowicie nieprzejezdna AKTUALIZACJA

Po południu dwa pojazdy zderzyły się na obwodnicy Lubartowa. Wytyczono objazd przez miasto.

Do poważnego wypadku doszło po południu na lubartowskiej obwodnicy. Według wstępnych informacji zderzyły się tam dwa samochody. Na miejscu wciąż trwa akcja ratunkowa. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Obwodnica została całkowicie wyłączona z ruchu. Policja kieruje ruch objazdem przez centrum Lubartowa. Tworzą się ogromne korki.

AKTUALIZACJA 14:00.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z al. Zwycięstwa w Lubartowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, opel i ford. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący oplem jadąc od strony Skrobowa w kierunku centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym obwodnicą pojazdom, wobec czego doprowadził do zderzenia z fordem.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz karetki pogotowia ratunkowego. Okazało się, ze cztery osoby podróżujące fordem focusem wymagają pomocy medycznej, wśród nich było 10-miesięczne dziecko. Na miejsce wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował dziecko do dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Przez blisko godzinę obwodnica była całkowicie nieprzejezdna. Objazd skierowany był przez centrum Lubartowa.

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Droga całkowicie nieprzejezdna AKTUALIZACJA

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-05-01 13:03:03

2 komentarze

  1. Cieć z Lubartowskiej

    Tam jest dość szeroko. Zastanawiam się więc jakiej szerokości jezdnie trzeba projektować, żeby dwa samochody jadące w przeciwnych kierunkach mogły się bezpiecznie minąć.

  2. Przeczytaj jeszcze raz a zrozumiesz:)