Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na wjeździe na ekspresówkę. Cztery osoby ranne

Jak już informowaliśmy, wieczorem doszło do wypadku na węźle Kurów w Sielcach. Kierowców czekają utrudnienia.

Do wypadku doszło około godziny 19:10 w miejscowości Sielce w powiecie puławskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jak nas poinformowano w wypadku brały udział audi oraz kia, a doszło do niego w miejscu zwężenia gdzie droga krajowa nr 17 łączy się z trasa ekspresową.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z Puław oraz OSP z jednej z okolicznych miejscowości. W wyniku wypadku cztery osoby podróżujące pojazdami doznały obrażeń ciała i karetkami pogotowia ratunkowego zostały przewiezione do szpitala.

Na miejscu wciąż trwają czynności puławskiej drogówki, mające na celu wyjaśnienie przyczyn wypadku. Wstępnie ustalono, że jeden z kierujących wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia.

Pas jezdni w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowany, policja oraz strażacy wahadłowo przepuszczają auta. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 23-ciej.

(fot. policja Puławy)
2014-01-02 21:19:53

2 komentarze

  1. Audi i Kia a nie audi i kia -_- nawet podstawówki nie skończyłeś?

    • RADA JĘZYKA POLSKIEGO :Gdy chodzi o pisownię nazw wyrobów przemysłowych, a ściślej nazw seryjnych egzemplarzy tych wyrobów to jak wiadomo, tego typu wyrazy piszemy małą literą, gdyż nie są to nazwy własne. Są to bowiem nazwy pospolite, pochodzące od nazw własnych. Gdyby nazwy samochodów pisać dużą literą, tak samo trzeba by pisać nazwy papierosów, wyrobów elektronicznych (np. komputerów, telefonów komórkowych, ale i np. żelazek), lekarstw, produktów spożywczych i wielu innych typów wytworów ludzkiej działalności.

      ——————
      Więc następnym razem prosimy o przyłożenie się do nauki gdyż my podstawówkę w której tego uczyli skończyliśmy. A dodatkowo wiele szkół więcej. Pozdrawiamy, redakcja lublin112

Z kraju