690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Nałęczów. Dwie osoby ranne i utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Po wypadku kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 830 Lublin – Nałęczów napotkają utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do wypadku doszło w środę około godziny 13 w miejscowości Płouszowice-Kolonia w gminie Jastków. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych informacji wynika, iż kierujący skodą mężczyzna wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem, która poruszała się drogą wojewódzką w kierunku Lublina. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowcy obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Znak STOPu stoi tam tylko dlatego, żeby policjanci mogli łupić kierowców, którzy nie mają czasu się zatrzymać przy tym głupim znaku. Najłatwiej jest łupić nas kierowców.

    • Może mandat 1500PLN przekona co niektórych do tego, że na STOPie warto się jednak zatrzymać, by się upewnić, że można jechać.

  2. Kamizelka na kamizelce. Weź Panie Kierowco to zdejmij, bo się udusisz.

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas