690 680 960

Wypadek na prostym odcinku drogi. Volkswagen zatrzymał się w rowie, przyczepka przewróciła się (zdjęcia)

Wczoraj rano w Dołhobrodach kierowca volkswagena na prostym odcinku drogi wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Podróżującemu z nim pasażerowi nic się nie stało.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 8 w Dołhobrodach w powiecie włodawskim na drodze wojewódzkiej 816. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy zjechał z drogi i zatrzymał się w rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Volkswagen Transporter z przyczepką z nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku drogi, zjechał na prawe pobocze, a następnie wpadł w poślizg i wjechał do rowu.

Pojazdem kierował 66-letni mieszkaniec Włodawy. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. 66-latek był trzeźwy. Podróżujący w samochodzie pasażer nie odniósł obrażeń. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Włodawa)

3 komentarze

  1. Przyczepka przeładowana kostką brukową, obciążony tył pojazdu i wystarczył lekki ruch kierownicą.

  2. przyczepka zaczela weżykować wtedy w panice kierowca hamuje zamiast dodac gazu i wyprowadzic pojazdy

  3. Dziadek ze Slamsowa

    Bo to widzisz pan, panie kierujący samochodem marki Volkswagen Transporter z przyczepką, 66-letni mieszkańcu Włodawy, przyczepki nie należy przeładowywać, a po za tym nie zapier… lać „setą”, na prostym odcinku drogi.

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas