Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na leśnej drodze. Kierujący jednośladem trafił do szpitala

W niedzielę na leśnej drodze w rejonie Hedwiżyna doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 12 na jednej z leśnych dróg w rejonie miejscowości Hedwiżyn w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 31-latek z gminy Biłgoraj kierujący motocyklem marki KTM, jadąc drogą leśną nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na nierównościach doszło do wywrócenia pojazdu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

31-latek był trzeźwy. Jak się okazało, motocykl nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Policjanci ujawnili również nieprawidłowości we wskazaniu drogomierza, który od ostatniego badania zmniejszył się o ponad 2 tysiące. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Mundurowi będą prowadzić także postępowanie, którego celem będzie ustalenie, czy doszło do zmiany wskazania drogomierza lub ingerencji w prawidłowość jego pomiaru.

(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. Daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf 🙂
  Wskazanie drogomierza w KTM 🙂
  Ciekawe czy policmajstry wiedzą co to MTh.

  • A który z nich kręci się do tyłu?

  • A nie wiesz co to jest ilość kilometrów ,w ktm-ach jest licznik który pokazuje ilość przejechanej odległości

   • możesz przejechać 100 km po piaszczystym torze do odciny albo możesz przejechać 5000 km lub więcej po lesie spacerkiem i dla motoru będzie lepsze to drugie…
    podsumowując „drogomierz” w tego typu moto to zbędny gadżet… niewiele mówiący…

 2. No i git. Same plusy. W lesie cisza. Szaleniec na przemysleniu ( oby jak najdluzej i oby wyciagnal konstruktywne wnioski). Policja i sad maja co robic. Który nastepny?

 3. Powtórzę za moim uczonym przedmówcą: który następny ?
  Pan grabarz też czeka…

 4. Jakoś mi go nie szkoda

 5. Jak zwykle wypowiadają się ci co nigdy nie siedzieli na moto .A to czy jest tablica czy nie to nie wpływa na pracę silnika. I tak zawsze jesteście z tyłu. Skąd was tyle jadu dla motocyklistów? Jak nie macie pomysłu na siebie to cicho siedzieć i dalej bawić się siusiakami!

 6. Skąd tyle jadu?? Napewno z zazdrości, bo pewnie w swoim życiu nawet na motorynce nie siedzieli, a co dopiero na KTM. A wypadki się zdarzają, nie tylko na motorach, jedziesz autem też możesz mieć wypadek prawda?? Wyluzujcie ludzie gacie. Po co takie durne komentarze,