690 680 960

Wypadek na drodze ekspresowej. Pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne, dwie osoby poszkodowane (zdjęcia)

Po wypadku na drodze S12 występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Lublina. We wtorek rano w Sługocinie pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9:30 w miejscowości Sługocin w gminie Jastków, na drodze ekspresowej S12/17, pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył tam w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina, Moszenek i Płouszowic, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, kierujący mercedesem starszy mężczyzna jechał w kierunku Lublina. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pas zieleni, a następnie uderzyło w bariery energochłonne. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala w Lublinie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Częściowo zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Lublina, ruch odbywa się na bieżąco.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Jak na takim łagodnym łuku stracił panowanie to znaczy, że dziadunio nie może już być kierowcą, bo co by się działo na ostrzejszym zakręcie i bez barier idiotoodpornych – strach pomyśleć

  • Dziadzio pewnie się szczycił, że „mesio w oryginale”… Panie, nawet opony z 1995 roku są… 😉

 2. jak zamieni france z której potrafi odpaść koło w czasie jazdy na niemca który stoi non stop u mechanika to problem sam zniknie

 3. Oponki wiejski dziadek miał 10 cio czy 20 To letnie ?

 4. Czym się rożni geriatryk od baby za kółkiem? Jedną rzeczą. Geriatryk nie powinien mieć JUŻ prawa jazdy typowa baba nie powinna mieć go wcale.

 5. masakra, jaki tam łuk drogi …
  zabierać prawo jazdy . niech przesiądzie się na busa – będzie lepiej dla wszystkich

 6. starszy mężczyzna zaplaci mandacik i nie ma sprawy ,może dalej śmigać .Takie nasze chore prawo ,Tymczasem podstawowe badania psychotechniczne czy nawet u okulisty ,szybko pozwoliły by stwierdzić ze do siadania za kierownicę się już dawno nie nadaje

 7. a kto zapłaci za naprawę infrastruktury drogowej

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!