Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z kilku metrów na posadzkę (zdjęcia)

W środę na terenie jednej z miejscowości w gminie Frampol doszło do wypadku na budowie. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 38-latek z gminy Zamość.

Do wypadku doszło w środę około godziny 12:30 w jednej z miejscowości w gminie Frampol. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku przy pracy, wskutek którego 38-letni mężczyzna spadł z dachu.

Policjanci wstępnie ustalili, że podczas ustawiania elementu dachu przy pomocy dźwigu, doszło do upadku tego elementu, który następnie uderzył w mur, na którym znajdował się 38-letni mieszkaniec gminy Zamość. Mężczyzna spadł z wysokości ponad 4 metrów na posadzkę. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku.

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z kilku metrów na posadzkę (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

6 komentarzy

  1. cud….. ze byl trzezwy

  2. Ciekawy jestem czy to był pracownik firmy budowlanej czy kolejny „uczynny przyjaciel rodziny”?

  3. pewno uczynny przyjaciel 🙂 taki nie zarejestrowany w firmie co dachy robi bo przecież koszty zatrudnienia lepiej na czarno robić..a gdzie uprzęż zabezpieczająca?

  4. Napewno na lewo. Bez ubezpieczenia bez niczego. PRYWACIARZ w pierwszym rzędzie powinien odpowiedac karanie a następnie płacić dożywotnio mu rentę!!!!

  5. No właśnie, kto to obiecywał. że z tym skończy? A teraz PIP służy do zatrudniania swoich na ciepłych posadkach i ścigania niepoprawnych pracodawców.

  6. Ale wy cymbały jesteście kto zatrudnia na lewo nie te czasy i od razu pijany pojęcia nie macie o pracy A wypowiedzi.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo