690 680 960

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W czwartek rano na skrzyżowaniu ul. Koryznowej z ul. Ponikwoda doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście zdarzenie zakończyło się jedynie na uszkodzonych autach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9 na skrzyżowaniu ul. Ponikwoda z ul. Koryznowej. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – peugeot i volvo. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota jadąc ul. Ponikwoda w kierunku ul. Niepodległości wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z volvo, którego kierowca poruszał się od strony ul. Niepodległości, w kierunku al. Andersa.

Na szczęście w kolizji nikt poważnie nie ucierpiał. Zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. W rejonie zdarzenia nie ma większych utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane Markh, lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Tak się kończy, gdy durni piesi, czy jeszcze głupsi rowerzyści biorą się za kierowanie samochodami. Ale w statystykach oczywiście będzie znowu wina kierowcy. I znowu tylko kierowcom OC wzrośnie.

  • Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w bagażniku, któryś z panów kierowców nie przewoził jeszcze hulajnogi.

 2. Jak można nie zauważyć nadjeżdżającego samochodu? 10-letnie dziecko w wielu sytuacjach sobie radzi lepiej w ruchu drogowym niż najlepsi kierowcy Europy.

 3. Co ze światłami? Jak się czyta te artykuły to można odnieść wrażenie, że tylko rowery muszą (w pewnych sytuacjach) posiadać sprawne oświetlenie.

 4. Słaby artykuł. Bez pieszego/rowerzysty – nie ma kogo obrażać. Nie ma kogo wyzywać od: głupków, ameb, świętych krów.

 5. do czego to doszło, zaszpachlowany kolorowy peugot twardszy od plastikowego VOLVO

  • Samochód osobowy to nie ma być wóz opancerzony, choć jak się patrzy na to co ludzie na drogach wyprawiają to… czołg mógłby być właściwszy.

  • Widać jakie masz pojęcie o samochodach …
   Dramat

 6. Czapka z daszkiem

  Będzie okazja tego puga w jednym odcieniu popryskać hue hue

 7. Który Franio to Franio bo mi się już pomieszały posty Frania i odpowiedzi Frania. Nie ma co biedny tobić to pisze dam do siebie. Ale to nie jest mgła covidowa ?

 8. LU i wszystko jasne

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas