Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wymuszenie pierwszeństwa i zderzenie trzech pojazdów. Mamy nagranie momentu kolizji (wideo, zdjęcia)

W środę rano na ul. Nowy Świat doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na szczęście w kolizji nikt poważnie nie ucierpiał. Obecnie nie ma już utrudnień z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę rano na ul. Nowy Świat w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Piaskową zderzyły się trzy samochody osobowe – mazda, toyota i chrysler. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mazdą mężczyzna wyjechał z ul. Piaskowej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty, który poruszał się ul. Nowy Świat w stronę ul. Wrotkowskiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącona z tory jazdy mazda uderzyła jeszcze w jadącego z naprzeciwka chryslera.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Wymuszenie pierwszeństwa i zderzenie trzech pojazdów. Mamy nagranie momentu kolizji (wideo, zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa i zderzenie trzech pojazdów. Mamy nagranie momentu kolizji (wideo, zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa i zderzenie trzech pojazdów. Mamy nagranie momentu kolizji (wideo, zdjęcia)

(fot. lublin112.pl\wideo nadesłane)

17 komentarzy

 1. Kierowca auta z kamerką też ma refleks, 90-latka.

  • dobrze, że ty masz refleks kierowcy formuły 1. przecież niebieski Seat zasłonił Mazdę.

  • Dobre bicie. Weźmie kasę z ubezpieczalni i zrobi auto za połowę. W przypadku OC można w miarę łatwo „pompować” szkodę. Taki ma refleks.

  • Bardzo dobrze zrobił, pieniążki zawsze się przydadzą, też tak robię jak jest okazja

 2. kierowca „tzw. taxi” spokojnie mógł wyhamować, ale nie chciał i świadomie przywalił !!!! Badziewierz .

 3. Jak świadomie wymusił na nim ten w Maździe pierwszeństwo to świadomie w niego przywalił i ….. bardzo dobrze zrobił jak mu się to opłaca. Z takich darów losu trzeba korzystać i chociaż na trochę eliminować z ruchu takich jak ten w czerwonym.

  • Co ty bredzisz człowieku, jak dobrze zrobił? Dobrze zrobił że mógł krzywdę zrobić np dziecku króre mogło być w innym pojeździe? A jakby tam był noworodek albo niemowlak? Np kogos z twoje rodziny? Twojego przyjaciela, twoje dziecko? To co też dobrze?
   Każdy może sie zagapić, pomylić to co wtedy trzeba go ukarać i wymusić stłuczkę?
   To naprawdę trzeba być chorym umysłowo i ograniczonym żeby życzyć komus krzywdy albo z premedytacją uderzać w inne auto,
   Powiedz mi co w tym było dobrego,?

   • Z tego co piszesz to wina tego co miał pierwszeństwo. Ciekawe. Jeszcze bardziej ciekawe to bezmyślne wymuszanie z dzieckiem w foteliku, albo z kimś z rodziny na siedzeniu pasażera. Jak tak lubisz to wymuszaj tylko pretensje i żale miej sam do siebie jak zrobisz komuś krzywdę, a nie do kogoś kto jedzie zgodnie z przepisami.

  • Za nieuniknięcie kolizji mimo możliwości, można złapać współwinę – doedukuj się, zanim naklepiesz sobie biedy…

 4. No i znowu Bolec..

 5. temu z naprzeciwka tez chyba wymusil

 6. ten z mazdy to naprawde nie wiem na co on liczyl,pomijac ze toyota jechala,to po drugiej stronie tez juz auto bylo blisko

 7. Flota new W. order

  Kierowca aplikacji zawinił, ale tak mu kazaliśmy. Jak jest okazja to nie hamować tylko przyspieszać. Potrzebujemy takich kierowców, szczególnie bez prawa jazdy