690 680 960

Wymusił pierwszeństwo przejazdu, zderzył się ze skodą (zdjęcia)

Wyjeżdżał z osiedlowej uliczki, nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego dwa auta zostały rozbite. Na szczęście kierowcom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Dembowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i alfa romeo. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący alfa romeo mężczyzna wyjeżdżał z ul. Dembowskiego. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu skodzie, której kierowca poruszał się ul. Kalinowszczyzna w kierunku al. Andersa. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów, a wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w znaki drogowe.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w kwocie 1,5 tys. zł.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. I alfa wraca skąd wyjechała, czyli od mechanika

  2. Współczuję chłopakowi z Alfy. Warniki pogodowe były na prawdę słabe. Ledwo cokolwiek widać. Oczywiście policjanci muszą wziąć swoje bo się za mundurek należy…

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas