Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wykonywał manewr skrętu, wjechał na pas zieleni. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj w Zamościu 71-letni kierowca nie zapanował nad pojazdem i zjechał na pas zieleni. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Zamościu. Policjanci ustalili wstępnie, że 71-latek kierujący pojazdem marki Opel, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie zapanował nad pojazdem i wjechał na pas zieleni.

Kiedy pojazd zjeżdżał z drogi podwozie uderzyło w krawężnik, co spowodowało wystrzelenie poduszek powietrznych znajdujących się w samochodzie.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W pojeździe poza kierującym podróżowały dwie kobiety, obie potrzebowały pomocy medycznej. Pasażerki opla zostały przewiezione do szpitala na dalsze badania.

Policyjne badanie zawartości alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący oplem był trzeźwy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

68-130013 (1)

2018-07-01 16:49:58
(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. widzę że Zamość pretenduje do głównej nagrody Marszałka Województwa, rozpędzacie się we wszystkich konkurencjach… 😀

  2. Chamy spod lublina z PSL wyzywają Zamościan od wieśniaków, a im samym słoma z butów wystaje. Ale mówią, że mają bliżej do „miasta”

  3. Dziadek nie potrafił wykonać podstawowego manewru – dlaczego nie pozbawili go prawka? Podobnie w Lubartowie niedawno też dziadek wyjeżdżał z parkingu i uszkodził pięć aut i nie potrafił powiedzieć jak to zrobił. Policja z małych maist douczcie się bo jeden z drugim nadal stwarza zagrożenie na drodze a wy jesteście od tego aby to eliminować.

    • Też mnie to Harry zastanawia. Włodawscy koszą (i słusznie) prawka za byle otarcie bardziej dla przykładu, a w tych dwóch przypadkach jak delikwent ewidentnie nie panuje nad pojazdem-mandat i jeździ ku chwale Ojczyzny,dopóki nie poleje się krew albo nie połamią kończyny…

Z kraju