Wyjeżdżał z bocznej ulicy, zderzył się z radiowozem. Trzech policjantów trafiło do szpitala (zdjęcia)

W czwartek rano na ul. Zemborzyckiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu policji. Do szpitala trafiły trzy osoby, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8 na skrzyżowaniu ul. Zemborzyckiej z ul. Słowackiego i ul. Wyspiańskiego. Zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy opel oraz radiowóz konwojowy policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem wyjeżdżając z ul. Wyspiańskiego uderzył w bok policyjnego forda, którego kierujący poruszał się ul. Zemborzycką w stronę ul. Herberta. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala na badania zostali przetransportowani trzej funkcjonariusze.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest częściowo zablokowany. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Damian – dziękujemy!)

32 komentarze

 1. po takiej ocierce do szpitala? I teraz wszyscy na zwolnienia płatne 100%, wypadek w pracy… Będą mieli przynajmniej miesiąc wakacji, bo ich szyje bolą… Kpina!!!

 2. Dziwne że trzej policjanci w szpitalu i aż trzej a kierowcy osobówki nic!!!!

 3. cofnięta Karina z Tatar

  Seba muwi że i tak go odbiją. Hłopaki już od paru dni oglondajo filmy z Rambo i się szkolo. Nie bendzie nam policja muwiła co mamy robić.

 4. Czy to jest normalne ja się pytam?Do szpitala ? Gdzie oni mają honor

 5. No po takim ciężkim wypadku, trzej stróże prawa którzy trafili do szpitala, będą pewnie hospitalizowani z tydzień, potem miesiąc zwolnienia połączonego z rehabilitacją i zakończenie leczenia przypieczętowane odszkodowaniem o jakim każdy inny mógłby pomarzyć – nawet jak by mu nogę urwało. oczywiście, może to co napisałem jest nieco przekoloryzowane, ale znam osobiście przypadek lekkiego draśnięcia, po którym każdy by zakleił ranę plastrem i funkcjonował normalnie dalej, a zakończył się jak powyżej 🙂

 6. Mały wóz, Wielki wóz. O kurna radiowóz.

 7. Jakby mieli zapięte pasy to by im nic nie było?

 8. Haha czemu się dziwicie ? Z której grupy społecznej najwięcej ludzi na zwolnieniach? Policjant ma katar i już cyk miesiąc w domu. Boli paluszek? cyk miesiąc wolnego.

 9. Jeszcze k…wa niech do sanatorium na rehabilitacje jadą!

 10. To, że uliczka jest „boczna” jeszcze o niczym nie przesądza. W tym przypadku ta boczna uliczka jest drogą podporządkowaną, ale nie dlatego, że jest „boczną” – ale dlatego, że tak tak stanowią znaki.
  Ostatnio o tym mocno przypominam o temacie dróg/skrzyżowań równorzędnych, bo 90% kierowców nie zdaje sobie sprawy, że dość często ten wyjeżdżający z „bocznej” ma właśnie pierwszeństwo.

 11. Do szpitala pojechali pewnie dlatego że pasów nie mieli zapiętych (chyba nie mają takiego obowiązku)

 12. Ktoś powinien zabrać się zarówno za te zwolnienia jak i za wystawiających je lekarzy. Przydałaby się mała czystka. Co drugi policjant 4000 w górę na rękę i jeszcze okradają nas zwolnieniami.

 13. Trzeba spodziewać się przyjazdu Mariuszka Kamińskiego do Lublina po tej tragedii.

 14. I koniecznie trzeba wypłacić odszkodowania dla rodzin ofiar tej katastrofy…

 15. Wszyscy trzej są pewnie dziećmi jednego szklarza, dlatego tacy krusi.

 16. Franiu ,wchodze i jak zwykle widzę twój komentarz ,wiec skoro jak zwykle pełnisz dyżur „eksperta” …wytłumacz wszystkim dlaczego to auto którym wymuszono pierszeństwo ,to nie „ałdi”…przecież według ciebie tylko „niemieckie 20 letnie szroty,w tym ałdi ” i ich kierowcy ,to zagrożenie na drodze .,…

 17. A policjanci oczywiście zostaną w szpitalu dłużej niż siedem dni… Oni zawsze tak robią.

 18. och jejciu a czy aby na pewno funkcjonariusze przeżyją tak poważny wypadek? wstyd mi za Polską policje nawet tam istnieją wyłudzenia odszkodowania hańba chociażby dla munduru

 19. Poza widocznymi uszkodzeniami w postaci przytartego boku w radiowozie konwojowym, z tych niewidocznych uszkodzeń najbardziej ucierpiała klima, w której całkowicie unieruchomiło główny moduł, przez co do jej demontażu potrzebna była pomoc fachowców…

 20. Nie zapominajcie że to uderzenie boczne, łatwiej załatwić sobie kręgi szyjne gdy głowa gwałtownie machnie się w bok niż na przykład do przodu czy w tył. Kto wyłapał kiedyś strzała w bok to zapewne wie o czym mowa, a że da się przy okazji parę dni posiedzieć na zwolnieniu to już inna sprawa 😀

 21. Żenada. Księżniczki na ziarnku grochu. Symulanci i nieroby. Ciepła emeryturka po 15, no teraz „aż” po 25 latach, na którą zrzucamy się wszyscy, bo sami przecież jej nie wypracują.
  Potem zdziwienie, że społeczeństwo pogardza tą formacją.

  • 25 lat nie spania co drugą noc, w wiecznym stresie. Może i nie wypracują, ale jak Cię kilku drani napadnie wieczorową porą to kogo będziesz wołał?

 22. m- jak cię napadną to i tak przyjadą spiszą notatke i nic z tego nie wyniknie bo nasza policja to potrafi tylko wystawić mandat za jak już to wcześniej ktoś pisał przekroczone 12km/h

 23. A przyczyną był brak kultury za kierownicą…. 😛

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7625zł 0.02%
  • GBP 5.0283zł 0.02%
  • EUR 4.4714zł 0.08%
  • CHF 4.1297zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach