Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjeżdżał BMW z drogi podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 2 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje motocyklista, który zderzył się z BMW.

W niedzielę po godzinie 10 na drodze krajowej nr 2 w Kobylanach w powiecie bialskim doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 52-letni mieszkaniec gminy Terespol doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Kawasaki. Kierowca osobówki prawdopodobnie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową motocykliście.

W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniósł 36-letni kierowca jednośladu. W chwili zdarzenia 52-latek był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Apel Policji

Pamiętajmy, że motocyklista w momencie zderzenia z samochodem narażony jest na większe niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Oprócz kasku i odpowiedniego kombinezonu, nie ma on żadnych zabezpieczeń w postaci karoserii samochodu, pasów bezpieczeństwa czy poduszek powietrznych. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzeganie przepisów, wyobraźnia, rozsądek oraz umiejętność przewidywania różnych sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Wyjeżdżał BMW z drogi podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

13 komentarzy

 1. Kierowcy samochodów jeżdżą zdecydowanie za szybko i nie używają kierunkowskazów i lusterek. Do tego niewłaściwie oceniają możliwość włączania się do ruchu…. To tak dla równowagi że nie tylko motocykle…. A teraz start hejterzy motocyklistów do klawiatur.

  • Niejaka @Zlota pisała nie tak dawno że w d… ma przewidywanie na drodze , a tym bardziej gdy ma pierwszeństwo .
   Bo po co ma sobie tym mózg lasować i przewidywać nagłe zdarzenia .

 2. Należy też pamiętać, że motocyklistę także dotyczą ograniczenia prędkości. W ich interesie jest przestrzeganie przepisów.

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Wyjeżdżał z drogi podporządkowanej… a co będzie zważał na jakieś przepisy czy motocykl… on ma BMW (!). Ciekawe z jakiego ci on sortu jest, bo jak z tego lepszego, albo z tzw elity, czy palestry, to zamiotą sprawę pod sądowy dywan.
  Ale jak z gorszego sortu, dostanie po majtkach

  • To działacz PO więc w myśl znajomości i przestrzegania konstytucji sprawa tak będzie się przeciągać że ulegnie przedawnieniu. Bo sądy zawsze będą nasze i Pis-owi nic do nich.

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Ja pierdzielę. Kolejne argumenty w stylu mądry tylko głosuje na KO, a głupi na PIS. Te wybory pokazały, że głupich jest zdecydowanie za dużo, ale głosowali oni nie tylko na PiS, bo KO też wysoko, zjednoczona lewica też to samo. Głupota ludzka przejawia się tym, że głosują na partie, które z założenia będą podnosiły podatki, a potem dziwią się że podatki są wysokie. Albo nikt nie czyta programów, bo nie wiem jak w inny sposób wytłumaczyć ten fenomen. Jak macie w programie napisane „planujemy wybudować w każdej gminie szpital, posterunek policji, szkołę licealną, podstawową, żłobek itp” to chyba oczywistym jest, że pieniądze na ten cel będą pochodziły z podwyżki podatków. Do tego jeszcze trzeba wypłacać ludziom pensję (więc jeszcze wyższe podatki), a i jeszcze jakichś ludzi relokować (więc jakiś bon zasiedleniowy – tak jest z podatków), bo przecież w każdej gminie nie ma wymaganych specjalistów.

   Wiecie w ogóle jak oni przeprowadzają te badania, które potem wykazują, że ludzie o wykształceniu podstawowym głosowali na pis? Bo ja nie wiem, wydaję mi się to abstrakcyjne. Nie po to jest tajność głosowania, aby ludzie dzielili się takimi informacjami z obcymi. Ktoś stoi pod komisją i zaczepia losowych ludzi? A jak to wygląda na wsiach? Tam się badania prowadzi czy z automatu wpisuje na zasadzie „aha rolnik, to wykształcenie podstawowe, 50% pis 50% psl”

   • klepnij się w czułno…. po co tu twoje wywody polityczne??? aartykuł jest ZUPEŁNIE O CZYM INNYM! jakbys nie zauważył….

 4. Kolejny pseudo kierowca w bmw. Masakra jakaś z tymi gruzami. Jakiś wysyp głąbów. Jak grzybów.

 5. Dwa pytania

  – z jaką prędkością jechał motocyklista (circa about…)?
  – czy kierujący BMW, rocznik ’67, posiadał aktualne badanie okulistyczne tudzież nosił/powinien nosić* okulary? Bo światło słoneczne (klasyczna wymówka) w tym przypadku nie poraziło jego starych oczu na pewno… a wręcz skutecznie powinno pomóc w identyfikacji najeżdżającego pojazdu…

  *niepotrzebne wypier***lić

  PS: z mojego zawodowego doświadczenia i chałupniczo prowadzonej statystyki wśród powodujących wypadki – w groupie 50+ co trzeci sprawca „nie zauważył” kontr-uczestnika zdarzenia drogowego 😀

 6. Jeden w bmw wczoraj w Warszawie zabił dwie osoby na przejściu. Kolejny w bmw zabija motocyklistę. Na te samochody już dawno powinno być embargo a oc zaczynać się od 10 tysi.

 7. Motocyklista zasuwał aż miło prosto do śmierci natomiast kierowca bmw to też baran, sami oni winni

Z kraju