Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechała z podporządkowanej, doprowadziła do zderzenia. Trzy osoby w szpitalu

Wczoraj po południu w miejscowości Kalinowice doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 16 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Kalinowice. Policjanci ustalili wstępnie, że 23-latka kierująca pojazdem marki Toyota wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową nr 74 kierującemu pojazdem marki Volkswagen.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku wypadku trzy osoby odniosły obrażenia i przetransportowano je do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2017-12-23 10:00:02
(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. Kobieta ma pierwszeństwo ale w (drzwiach)nie na drodze , wychodzą z założenia że wszędzie mają pierwszeństwo.

  2. Jak tak dalej pójdzie to wybiją się nam te nasze „panie kierowczynie „

  3. Nie ogarniam tego! Prawo jazdy za loda czy skrzynkę jabłek dostają te kierowczynie? Najgorsze jest to, że rzucają cień na wszystkie baby za kółkiem, a nie każda jest „mameją” w tym temacie. Osobiście znam kilka takich, którym niejeden facet mógłby pozazdrościć umiejętności kierowania. Sama dużo jeżdżę i fakt, faktem, że wiele takich kierowczyń o mało nie pozbawiło mnie zdrowia, może życia wyjeżdżając wprost na maskę mojego samochodu, po totalnym zignorowaniu czerwonego znaku z białym napisem STOP. I nie wiem dlaczego, ale większość z nich porusza się (przeważnie środkiem osi jezdni, by nie daj Bóg pobocza nie załapać) spektakularnie „wielkim” pojazdem TOYOTA YARIS!! Do garów a nie za kółko!!

  4. To była jedna z feministek , walczy o więcej uprawnień nad mężczyznami, poświęciła się dla innych kobiet,

  5. z PISu kobieta jej wolno

Z kraju

Polityka i społeczeństwo