Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechał do Warszawy i zaginął. Nad Wisłą natrafiono na ognisko i jego telefon

Tydzień temu wyszedł z domu i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Przypadkowa osoba nad Wisłą znalazła ślady po ognisku oraz należący do niego telefon. Trwają poszukiwania 23-latka.

Od tygodnia trwają poszukiwania 23-latka pochodzącego z miejscowości Jabłonna koło Lublina. Mężczyzna przebywał w Warszawie w mieszkaniu przy ul. Floriańskiej. Mateusz Kłodnicki ostatni raz widziany był w piątek 23 kwietnia w godzinach wieczornych. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Jak udało się ustalić, po wyjściu z mieszkania mężczyzna przebywał nad Wisłą w rejonie mostu Świętokrzyskiego. Przypadkowa osoba znalazła tam ślady po ognisku oraz należący do 23-latka telefon.

Zaginiony ma ok. 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie ciemne zaczesane na bok włosy i braki w uzębieniu. Na lewej piersi posiada tatuaż przedstawiający kobietę siedzącą na księżycu, na prawym ramieniu przedstawiający literę „Ω„, na prawym obojczyku trzy gwiazdki. Ubrany był w bordową bluzę, jeansową kurtkę koloru niebieskiego z elementami fioletu.

Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI przy ul. Jagiellońskiej 51. Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, lub też w ostatnim czasie go widziały, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 723 75 56 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].

Wyjechał do Warszawy i zaginął. Nad Wisłą natrafiono na ognisko i jego telefon

(fot. policja)

18 komentarzy

 1. porucznik w wieku 23 lat ? kobieta na księżycu ? omega na ramieniu ? Pierwszy raz słyszę o takim cudaku . Nie żyje , na bank nie żyje

  • Milcz baranie.

  • Skad to możesz wiedzieć????? Chłopak wyjechał do stolicy, założył rodzinę. Zagrał w kilku serialach paradokumentalnych typu”sekrety rodziny”. Normalny chłopak z tatuażami a nie psychol, który dziara się bo mu odpier… Ważne jest to żeby Mateusz znalazl się cały i zdrowy i w tym celu został zamieszczony artykuł.

   • czyli aktor ? a kto to mógł wiedzieć . To może się i znajdzie . Aktorom różne pomysły przychodzą do głowy. Myślałem że to jakiś cudak i wskoczył do Wisły .

   • z brakami w uzębieniu do telewizji poszedł?

    • A czy wspomniane jest ze mu brakuje jedynek czy dwójek??? Nikt nie zagląda jak koniowi. I czy w TV występują sami piękni i młodzi? Też nie. Więc? Nie liczy się wygląd a talent. A ten chłopak ma talent. W szkole brał udział we wszystkich akademiach i przedstawieniach.

     • jeśli braki w uzębieniu byłyby nieznaczne lub niewidoczne, to kto by je podawał jako cechy charakterystyczne przy poszukiwaniach?
      geniusz, najmądrzejszy w wiosce.

      • Moze jakiś czas temu i miał braki ale mógł przecież wstawić sobie. Wejdź proszę na stronę SOS Zaginięcia i zobacz najaktualniesze zdjęcia Mateusza. Różnią się od tego. Szkoda ze redakcja dysponuje tylko tym zdjęciem.

 2. Ale durny komentarz. Po co w ogóle takie wypociny pisać. Ludzie zastanówcie się czasem mad tym co piszecie!!! Większość komentarzy na tym portalu jest nieprzemyślanym bełtem i fala hejtu który nic nie wnosi do artykułu. Pozdrawiam

  • Rypcum pupcum ciach !!!

   Domniemam, że twój tez niczego tu nie wniósł, a zaginiony nawet po moim komentarzu sie nie odnalazł.

 3. Tatuaż to oznaka zaburzeń psychicznych.

  • Proste. Nikt normalny się nie szpeci.
   Niektórzy mówią, że tatuują coś, co jest dla nich ważne, o czym chcą pamiętać… Jak coś jest na prawdę ważne, to dziara nie musi przypominać 🙂

   • Tak sądzisz? Więc wszyscy posiadający tatuaże są nienormalni??? Dlaczego więc są salony tatuażu? Idąc twoim tokiem myślenia powinni pozamykać salony i wtedy ludzie by znormalnieli. Możemy sobie pogratulować bo wychodzi że co dajmy na to piąty z nas jest nie normalny hehe

 4. Mietek dobrze napisał.

 5. XYZ a wiesz ,że ci piąta osoba rodzi się z autyzmem ? są różne postacie i czasami taka chęć okaleczania ciała to może być oznaka uciekania od emocji właśnie w ten ból przy tatuowaniu . To pewien rodzaj destrukcji ,taki sam jak picie ,palenie ,wymiotowanie itd

  • No tak. Tylko nie rozumiem czemu od razu takie osoby czy to chore czy z tatuażami określać mianem nienormalnych i psycholi???

Z kraju