Wybił kilkanaście szyb w domu szefowej. Mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szyby w domu swojej szefowej. Poszkodowana oszacowała straty na 7 tys. złotych, sprawca czynu trafił do tymczasowego aresztu.

W miniony piątek wiszniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wybiciu kilkunastu szyb w domu należącym do mieszkanki Białej Podlaskiej. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Tuczna.

Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że okna w nowobudowanym domu wybił pracownik kobiety. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Poszkodowana oszacowała straty na 7 tys. złotych. Mundurowi zatrzymali 52-letniego awanturnika. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał on niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Mundurowi ustalili, że nie jest to jedyny czyn na koncie mężczyzny. Podejrzewany jest on o to, że groził kobiecie pozbawieniem życia oraz zniszczeniem mienia, a także usiłował wymusić od niej przekazanie nienależnej mu gotówki.

52-latek trafił przed oblicze prokuratora, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

23 komentarze

  1. No tak ofiara do więzienia = winna, a *** która wykorzystuje i nie płaci ….. biedna poszkodowana. *** !!!!

    • Ale czego nie płaci? Ponad ustalona kwotę? Po to są wstępne ustalenia i po to się je przyklepuje, żeby sytuacja była jasna dla obu stron. A nie potem nagle żądania innych kwot niż te, które były klepnięte. Nie wiemy jak było, wiec nie spekuluj.

  2. Nie powinien, ale bez powodu tego nie zrobił, czyżby wyzysk pracowników

  3. Ta *** powinni wsadzić a nie robola.

  4. W komentarzach sami (niemalże) obrońcy pijanego awanturnika… Poza tym wszyscy wiedzą, że kobieta mu nie zapłaciła. A może to on domagał się pieniędzy za coś czego nie zrobił? Może stawił się do pracy „po pijaku” i został zwolniony, a domagał się pieniędzy za miesiąc z góry? Atak na pracodawcę jest według Was O. K.? A gdyby tak pracodawca zaczął stosować kary cielesne za przewinienia w pracy, też bronilibyście go w internecie – że, „no niby nie powinno się nikogo bić, ale może pracownik zasłużył na chłostę”? Stado… 😉

  5. Kilkanaście szyb w pakiecie 24mm za 7 tysi.??????? Zrobię to za pół ceny !!!!!

  6. czasem mam ochotę zrobić to samo xDDDDDDDDDDDD

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi