690 680 960

Wybierając się w trasę nową ekspresówką warto mieć sporo paliwa w baku. Na ponad 200 km odcinku nie ma żadnej stacji paliw

Wybierając się w trasę z Lublina do Rzeszowa nie należy zapomnieć o odpowiednim zapasie paliwa w baku. Na całym odcinku nie ma bowiem żadnej stacji paliw.

36 komentarzy

 1. Nowy nie-ład, pełen wad.
  I cały misterny plan w pisssss du.
  To pokazali myślenie:)

 2. Ktoś robi krecią robotę,ja swoją Vectra z Krasnik do Gdańska na pełnym baku przejechałem z prędkością 140 a kilometrów ponad 600 tu raptem 150 km

 3. wow ale przecież są zjazdy a tam lokalne stacje benzynowe – czy ekspresówka jest wyłącznie dla tępaków?

 4. Każdy wie, że na autostradach i eskach jest dużo drożej i tam się nie tankuje – toż nie dziwota, że nie ma chętnych na budowę tam stacji. ps. no chyba, że razem z budką z psim żarciem z przednich połówek starych krów co tego mięsa nie da się sprzedać w sklepie i tylko na przemiał na ściekoburgery jako tanie odpady idą.

  • A jak ma być tanio jak GDDKiA żąda czynsz + 1% od przychodu ze sprzedaży paliw i 4% od przychodu ze sprzedaży innych rzeczy. Przecież to pewnie z 50% zysku przedsiębiorcy.

   • za wygodę niech płacą a są stacje tuż przy zjazdach ale trzeba użyć mózgu a to organ nie u każdego rozwinięty bo boli jak się go używa

 5. Jaki patron Via Carpatia, takie standardy na trasie.

  • Jedyny wkład jaki PiSioru miały w tą drogę to przecięcie wstęgi i nadanie jej nazwy. Jak widać, nawet Obejtek nie postawił stacji.

 6. Ja nie wiem. Jakieś kurła fatum jest nad tymi lubelskimi eskami? Wszystkie bez stacji paliw. W każdym województwie się opłaca a w lubelskim nie.

 7. Na trasie Warszawa-Lublin też nie ma stacji paliw, dopiero w Markuszowie można zatankować. jadąc od Warszawy to jakieś 100km!!!!!

 8. CZAS POGONIĆ TYCH SZKODNIKÓW❗❗❗

  Ja niecałą godzinę tam jadę…
  A tankuję tam gdzie taniej- po drodze z Lubartowa.

  😆

 9. Na drodze ekspresowej z Lublina do Warszawy jakoś mogą być u są stacje paliw. Tutaj nie będzie bo to dziadostwo. Koło Janowa lubelskiego już ze 2razy był przetarg i nikt tam nie chce startować.
  To się nigdy nie wróci.

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas