690 680 960

Wszedł do domu, natknął się na zwłoki dwóch sióstr. Rodzinna tragedia koło Lublina

Dzisiaj przed południem, w jednym z domów jednorodzinnych na pograniczu Lublina i Konopnicy, znaleziono zwłoki dwóch kobiet. Były one siostrami. Trwa ustalanie przyczyn ich śmierci.

W czwartek w jednym z domów w Konopnicy znalezione zostały zwłoki dwóch osób. Natrafił na nie około godziny 10:45 kierowca karetki transportowej. Mężczyzna przyjechał po kobiety, które miał zawieźć na zabieg. Nie mogąc się doczekać, aż wyjdą, postanowił sprawdzić, czy wszystko z nimi w porządku.

Po wejściu do domu dostrzegł leżącą na podłodze kobietę. Nie dawała ona oznak życia. Druga z nich znajdowała się tuż obok. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustaliliśmy, kobiety były siostrami. Jedna miała 47, druga 54 lata. Po śmierci rodziców mieszkały samotnie. Od dawna były też przewlekle chore.

Przez kilka godzin na miejscu prowadzone były policyjne czynności. Oględziny nie wykazały żadnych obrażeń czy też śladów, mogących wskazywać, że do śmierci kobiet przyczyniły się osoby trzecie. Nie ujawniono też śladów włamania.

Lekarz nie określił na chwilę obecną przyczyny śmierci obu kobiet. W trakcie prowadzonych czynności zwrócono jednak uwagę na piec kaflowy, jaki znajdował się w mieszkaniu Był on jeszcze ciepły, niedawno było w nim palone. Jest podejrzenie, że doszło do nagromadzenia się w pomieszczaniach tlenku węgla, a kobiety zaczadziały.

Decyzją prokuratora oba ciała zostały zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na określenie szczegółowej przyczyny śmierci kobiet. Biegli będą też oceniać stan znajdującego się w domu pieca.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. To nie były staruszki jakieś więc logiczne myślenie powinno zadziałać jeśli chodzi o zaczadzenie…wentylacja itp.

 2. z racji bycia księdzem jest zwolniony z przestrzegania prawa i norm społecznych i jeszcze wszyscy go musimy utrzymywać czy chcemy czy nie a także jego dewiacje różnego typu, ten akurat ma problem ze zwierzętami inny z dziećmi, w tym kraju to normalne no ale taki mamy ponoć klimat – UMIARKOWANY

  ja nikomu nie bronię jak chce to nich sobie utrzymuje ten cały kler ale czemu ja mam za to płacić choć nie chcę a jestem do tego zmuszany, czy ktoś może mi to wytłumaczyć na spokojnie ?

 3. Płacisz na Kler ale też płacisz na alkoholików ,więzniów ,500+ sów ,palaczy takie życie ..

 4. Gdzie to się stało?

 5. Tale of two sisters.

 6. Wpiszą pewnie i tak koronę

 7. Przede wszystkim jechac na zabieg,tzn.dializy miała jedna z nich. Kolejna sprawa,to biegły po oględzinach zwłok jako przyczynę śmierci orzekł zatrucie czadem.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas