690 680 960

Wpłacili zaliczkę na wymianę drzwi, kontakt się urwał. Mieszkańcy Lublina czują się oszukani

Podpisali umowę na wymianę drzwi, wpłacili zaliczkę, lecz nie mogą się doczekać realizacji zamówienia. Urwał się również kontakt z firmą. Podobnych osób jest wiele w całym kraju.

Nasi czytelnicy poinformowali nas, o działalności na terenie Lublina nierzetelnej firmy zajmującej się sprzedażą drzwi wejściowych. Od pewnego czasu jej przedstawiciele odwiedzają mieszkańców i proponują wymianę starych drzwi na nowe. Zapewniają o doskonałej okazji, konkurencyjnych cenach oraz o szybkim i sprawnym wykonaniu montażu.

Na ofertę skusiło się m.in. kilka osób z dzielnicy Rury. Wpłacili oni zaliczkę w kwocie 200-300 złotych, jednak nie doczekali się realizacji zamówienia. Jak zapewniają, kontakt z przedstawicielem również się urwał. Dodają, że wśród oszukanych osób są seniorzy, którzy dali się namówić przez przedstawiciela firmy, a teraz zostali bez drzwi, jak też bez pieniędzy.

Firma ma swoją siedzibę w województwie mazowieckim. Pomimo starań z naszej strony, próby nawiązania kontaktu się nie powiodły. Podanych numerów nikt nie odbiera. Z kolei w sieci znaleźć można wiele opinii na temat działalności tej firmy. Jak się okazuje, w ciągu ostatnich lat prowadziła ona działalność w różnych regionach całego kraju. Opinie klientów nie pozostawiają wątpliwości, w podobny sposób kilkusetzłotowe kwoty straciło wiele osób.

Ci, którym udało się skontaktować z firmą wielokrotnie słyszeli zapewnienia, że z powodu dużej ilości zleceń, są opóźnienia z realizacją zamówienia. Pomimo tego, przez wiele miesięcy oczekiwania, nowych drzwi nie otrzymali. Warto więc uważać przy zawieraniu tego typu umów i dokładnie sprawdzać opinie o danej firmie. Należy też pamiętać o prawie do odstąpienia od umowy.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. Wbrew pozorom, te parę stówek to może być tania lekcja. Jeżeli ma to ich uchronić przed zakupem leczniczej kołdry czy magicznych garnków za kilka tysięcy złotych.

 2. stary numer sprzed 30 lat
  kiedyś baba z facetem chodziła i namawiali na drzwi wewnętrzne harmonijkowe
  jak zadzwonili ludzie na milicję to od razu w malucha ZAA i z powrotem do Zamościa

 3. Nazwę firmy może podacie.

 4. Wydaje się, że firma zawiera umowy, z których od początku nie zamierza się wywiązać. Zwykłe oszustwo. Tym powinna zająć się prokuratura.

 5. A mnie zaskakuje jedno. Jak do tej pory wszystkim ich własne drzwi odpowiadały do momentu akwizytora. Nagle poczuli potrzebę wymiany drzwi. Gdyby im tak zależało, to nie oglądaliby drzwi na obrazku lecz wybrali się do sklepu. Żaden szanujący się producent czegokolwiek nie szuka w ten sposób zbytu!

 6. No właśnie, czemu nie podajecie od razu nazwy firmy. Powinno być wiadomo z kim nie rozmawiać tylko psami szczuć .

 7. > teraz zostali bez drzwi, jak też bez pieniędzy

  jak to, to stare drzwi też im pozabierali?

 8. teraz to na różne sposoby próbują ludzi naciągać; słyszałam o geriamedica, oni wydzwaniają i namawiają na pakiety medyczne; głównie do starszych osób; tylko że ich koszt to nawet kilka tysiaków; lepiej uważać;

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas