Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w Warszawie w ręce lubelskich „łowców głów”. Teraz posiedzi kilka lat

Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali 28-latka z Lublina poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę 3,5 roku pozbawienia wolności. 28-latek poszukiwany był za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 28-latka.

– Pod koniec ubiegłego tygodnia zatrzymali mieszkańca powiatu radzyńskiego w Warszawie. 28-latek ukrywał się w stolicy od marca. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Pod koniec października 2022 roku zabezpieczono przy nim blisko 3 kg środków odurzających. Został za to skazany na 3,5 roku pozbawienia wolności – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

28-latek trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

– Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676 – dodaje podkomisarz Kamil Karbowniczek.

PRZECZYTAJ

Zaczął wyprzedzać, zderzył się z jadącymi z naprzeciwka autami. Wypadek zakończył się tragicznie w skutkach (zdjęcia)

2 komentarze

  1. strzałkowianin

    Mnie gazami spalili garaż. W Przybrodzinie przewracali jachty, nie było pomocy z brzegu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport