Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w poślizg na zakręcie w centrum Lublina. Auto zatrzymało się we wjeździe do garażu (zdjęcia)

Nikt nie ucierpiał w groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym w centrum Lublina. Aby wydostać pojazd, niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 19 na ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie. Na wysokości banku samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący suzuki mężczyzna jechał w kierunku al. Solidarności. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na chodnik, następnie na skwer, po czym spadło do wjazdu do podziemnego garażu.

Kierowcy nic się nie stało. Podróżował sam. Badanie alkomatem wykazało, że 59-latek był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

(fot. lublin112, nadesłane)

18 komentarzy

 1. bo moje e.. sie zes…ło;)

 2. Oczywiście jechał 50km na h

 3. Wariat drogowy i tyle.Powinni zabierać lejce za agresywną jazdę.

 4. Cieee chorrroba !!!

  Bywa, że podczas posiedzenia naszego przenajświętszego Sejmu jest przypadkowo komplet osłów (460), jeden referuje jakiś temat, inni znają temat i robią co chcą (np. przegladają atlas kotów), ale znajdzie się jeden, który tematu nie zna, ten siedzi, słucha i… notuje
  Z tym fanem fikania koziołków było podobnie: wszyscy wiedzieli, że to co z góry mrzy to na dole zamarznie i bedzie ślisko – ten, kjurwa, nie wiedział.
  A teraz policja zastanawia się dlaczego?!
  Aby patrzeć jak za kilka miesięcy będą poszukiwać świadków.

 5. mam rozumieć .źe przed bankiem nie było kolejki po słynne paczki BN od partii Jarosława K.????