690 680 960

Wpadł z narkotykami. Był poszukiwany

Zamojscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mężczyznę poszukiwanego przez warszawski sąd listem gończym. W samochodzie, którym podróżował mundurowi ujawnili kilka pakietów ze środkami odurzającymi.

Zamojscy kryminalni zatrzymali 28-letniego Zamościanina poszukiwanego listem gończym przez warszawski sąd rejonowy. Mężczyzna od dwóch tygodni ukrywał się organami ścigania. Ma 2,5 – letni wyrok pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

-Kompletnie zaskoczonego mężczyznę policjanci zatrzymali w jednym z barów przy ul. Peowiaków. Podczas przeszukania użytkowanego przez Zamościanina auta mundurowi odnaleźli kilka pakietów z roślinnym suszem i białym proszkiem. Stróże prawa przeszukali również wynajmowane przez mężczyznę mieszkanie. Tam ujawnili kolejne porcje narkotyków. Część z nich ukryta była w zamrażarce. W sumie do policyjnego depozytu trafiło ponad 600 gram suszu marihuany i blisko 300 gram amfetaminy. Mundurowi zabezpieczyli również przedmioty służące do porcjowania narkotyków – wagę, rozdrabniacz i młynek do proszku – informuje podinsp. Joanna Kopeć Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zatrzymany dziś doprowadzony zostanie do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2014-02-07 09:33:38
(fot. wideo KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!