Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Worek medali z VI Mistrzostw Polski przywożą lubelscy Speed-Balliści

To był bardzo udany weekend w wykonaniu zawodników Speed-Ball Lublin, którzy w Krakowie wywalczyli aż 9 medali podczas VI Mistrostw Polski Speed-Ball.

Złote medale i tytuł Mistrza Polski zdobyli: w grze singlowej Maja Szewczyk i Szymon Gołofit, w kategorii do lat 14. Srebrne medale w konkurencji super solo wywalczyli: Justyna Liwska w kat. do lat 11. Maja Szewczyk i Szymon Gołofit w kat. do lat 14. Mariusz Rzedzicki w kat. Open.

W grze deblowej męskiej Szymon Gołofit i Mariusz Rzedzicki ulegli dopiero w finale gospodarzom turnieju. Brązowy medal w konkurencji super solo w kat. do lat 11 zdobył Michał Liwski.

To jak na razie najlepszy występ lubelskich Speed-Ballistów, relacjonuje Mariusz Rzedzicki. W zeszłym roku lubelscy zawodnicy zdobyli 7 medali, teraz dwa więcej.

– Powodów do radości mogło być jeszcze więcej i pozostaje mały niedosyt, gdyż nasza drużyna w składzie Aleksandra Rzedzicka, Maja Szewczyk, Szymon Gołofit, Mariusz Rzedzicki uplasowali się tuż za podium w sztafecie solorelay, podobnie jak Michał Liwski w grze singlowej w kat. do lat 11 – relacjonuje Mariusz Rzedzicki.

(fot. nadesłane)

Jeden komentarz

1. Warto wspomnieć, że złoty medal i mistrzostwo do lat 11 również trafił na Lubelszczyznę ale do zawodniczki z Chełma 🙂